Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok az emberek, akik...

Kik azok az emberek, akik független módon és objektíven beszélnek a hazánkat és a világot érintő kérdésekről?

Figyelt kérdés
Mint például Bende Balázs.

2021. jan. 25. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik ilyen ember, mindenki hajlik valami felé
2021. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Én is ilyen vagyok, nem vagyok egyetlen párt vagy ilyesmi mellett se elkötelezve, nem követem se a "kommunizmust", se a "nácizmust", de még a demokráciáról is bőven akad negatív véleményem.

Személyes érintettség okán nehezebb az objektivitás, de hellyel-közzel még ezt is meg lehet oldani, és ha a partner olyan, akkor értelmes vita is lehet a dologból.

(ha meg egy érvképtelen ostoba, akkor csak jelentgeti a válaszokat amik nem tetszenek neki és azt hiszi, ettől igaza lesz, ilyen is van sajnos)

2021. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Én tudnék mondani de úgyis lekonteoznak őket
2021. jan. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Na igen, általában ez szokott lenni. Az ilyen emberek mindig megkapják a butabirkáktól, hogy fújkonteó, büdöskonteó, nemszabad. Szimplán mert a másik képes arra amire ő sohase lesz: gondolkodni.
2021. jan. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező Bende Balázs pont nem ilyen személy.
2021. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!