Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszre vagy az ellenzékre...

A Fideszre vagy az ellenzékre fogtok szavazni 2022-ben?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 09:33
A kérdező szavazást indított:
A Fideszre
Az ellenzékre
egyikre sem
101 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Fidesz: Nem valószínű. Már kicsit sok volt belőlük, meg már nekik is sok volt a hatalomból. Ha egy szóval szeretném jellemezni azt, ami zavar, az a gátlástalanság.


Ellenzék: Majd ha lesz miniszterelnök-jelölt és választási program, akkor tudok válaszolni. Nem tartom kizártnak.


Kutyapárt: B opciónak jó.

2021. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%

Ellenzék azt szeretné, hogy ne Orbán legyen, alternatíva nincs, ha kormányt váltanának ugyan azt csinálnák csak az ő embereikkel.


Persze az sem normális, hogy egy arrogáns kormányzás van, de és itt a de, már megszoktuk, hogy ha játszuk a álkeresztényt akkor baj nem érhet, mint amiket anno mondottak a szüleink, hogy vannak korlátok, de végső soron nem szenvedsz semmi vélemény szabadság hiányában csak max. lejáratnak és nem börtönbe zárnak és még kirúgás sem fenyeget, jó persze az is ha olyan helyen dolgozol, de ha Rómában vagy...


Egy kis posztszocializmus nem árt nekünk szocializmusban nevelkedett szülők gyermekének, megmutatja, hogy "ezt ne" meg a másik oldalt sem. A probléma a mentalitásban keresendő. Így én kijelentem, hogy nevemmel nem támogatom ezt a káosz közeli politikát. ( nem vagyok anarchista, szerintem nincs itt aki nálam jobban utálná a szutykos antifa meg anarchista retkeket. ) <---- csak, hogy tisztázzuk.

2021. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 GretaThunberg ***** válasza:
42%
Én csak akkor szavaznék az összefogásra ha pl egy delfint állítanának miniszterelnök jelöltnek, mert erre azt tudnám mondani, hogy a kutyapártnál is jobb. De így marad az MKKP.
2021. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Mindig jönnek,hogy az se lesz jobb,meg az is lop stb..

Na hát azért maradunk szépen lassan le mindenkitől,mert ezt így jó,már megszoktuk,úgyse lesz jobb,stb...

Még csak meg se próbáljunk változtatni.....

Majd lesz itt,unióból kidobás,áfa,adó emelés egyéb okokra hivatkozva stb...

Na azt akkor lesz majd észbekapás,meg tüncikézés,,meg stb....

2021. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Az Apró mentes ellenzékre, a Mi Hazánk Mozgalomra
2021. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Én is a Mi Hazánk-ra fogok szavazni. A másik 2 nagy párt már leszerepelt. Meg kíváncsi vagyok, hogyan fogják megvalósítani a programjukat, állítólag fel akarják számolni a korrupciót, elutasítják a migrációt. Egy próbát megérne.
2021. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
A fideszre szavazni a magyarság elleni merénylettel egyenlő!
2021. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

A fideszre jó érzésű, demokráciát és alapvető emberi jogokat támogató személy nem szavaz.


Én is ellene voltam sokáig az ellenzéki összefogásnak, és annak, hogy bármi csak ne ez, de az a helyzet, hogy aki a fideszre szavaz, az támogatja azt, hogy esetlegesen kitáncoljunk az EU-ból, a borzasztó mértékű korrupciót és ezt a minden korábbinál durvább jobboldali médiafölényt, ahogy a köztévé az adófizetők pénzéből nyomja a propagandát, és ahogy a felvásárolt vidéki újságok is csak ezeket tolják. Ezt még egyszer nem. A jelenlegi ellenzékben többféle páet van, ha nyernének, egymást is vissza tudnák húzni, ha esetleg ott ilyen előfordulna, hogy bárki teljhatalomra szeretne törni, legalább is ez az én véleményem.

2021. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Orbán nem akar kilépni az Unióból, mert onnan jön a zsebpénze. Egyébként meg hamarosan mi is befizetők leszünk, úgyhogy nem elvetendő ötlet a kilépés. Az Unió túlságosan beleszól abba amihez semmi köze nem lenne.
2021. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudtam hogy itt is ennyi fideszes birka van az 9ldalon. Mit pontoztatok le a válaszomban? Mi nem tetszik? Hogy a köztévé a mi pénzünkön gyártja a fideszes propagandát? Hogy ez a jogot végzett bűnöző elkezdi a liberalizmust nyíltan szidni és kijelenti hogy illiberális rendszert akar? (A liberalizmushoz egyébként az alapvető szabadságjogok tarroznak, csak megjegyzem, akkor ezeket ellenezné?).


Utolsó: aha oké, csak akkor azt mondd meg, miből fog fejlődni az ország? Merthogy minden nagy beruházás EU-s forrás. Az EU-n kívül pedig még az utazás és munkavállalás sem opció. Majd hogy fog bàrki akárcsak Ausztriába átugrani?

2021. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!