Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Románia tényleg jobb mint...

Románia tényleg jobb mint Magyarország?

Figyelt kérdés

Én már voltam Romániában és eléggé lepusztult országnak láttam.

Csak én gondolom rosszul?



#Magyarország #Románia #Bezzeg románia
2021. jan. 28. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Románia jobb.
Magyarország jobb.
Egy szinten van Magyarország is és Románia is.
51 szavazat
1 2
 1/18 KárpátokGéniusza ***** válasza:
67%

ott a végén csak kivégezték Ceaușescut, nálunk a lábát puszilgatnák a szolgalelkűek


ha másban nem, ebben biztos jobb!

2021. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Gazdaságilag sajnos jobban állnak mint mi...
2021. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem tudom,de #1-essel nagyon egyet értek 👍
2021. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Élj ott pár hónapot! Megtudod.
2021. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Minden második héten felteszi valaki ezt a kérdést. Röviden nem. Volt egy idöszak, amikor Románia a maga szintéjen sokat fejlödtt ez kb 2009 és 2016 között volt, azóta a fejlödés az állandó kormányválságok miatt ez igencsak lelassult, rádaásul a fejlödés akkor is kb 3 várost erintett Bukarestet, Nagyváradot, meg Kolozsvárt, meg egy-két helyen felújították az utakat, de sok helyen nem változott semmi, a legrosszabb a helyzet a román alföldön és Csángóföldön, ott az utak legnagyobb re´sze egyáltalán nincs azfaltozva, rendszersek az áramkimaradások, a legtöbbehllyre még az vezetékes víz sincs bekötve, munka nincs, ahhoz képest BAZ megye is sokkal jobbn áll.
2021. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy azok akik a csodálatos, tejjel-mézzel bezzeg Romániáról beszélnek, miért mennek Németországba meggazdagodni Románia helyett? Ha leszopna néhány évet a náci románok között, hamar felismerné, hogy mennyire jobb Magyarországon élni. Nagyon hazafinak kell lennie azoknak a magyaroknak, akik a náci román többség ellenére megmaradnak Erdélyben, és csak azért, mivel szeretik a szülőföldjüket.
2021. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyen szempontból nem jobb.
2021. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Egy nagy előnye van Magyarországgal szemben, nem Orbán és bandája uralja az országot.
2021. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Ja, annyira, hogy Bukarestben össze-vissza harapdáljáka z emberekta kóborkutyák
2021. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

9/9 Miskolcon már lassan 3 hónapja ez megy...


[link]


Egyébként Pesten sokkal több a kutya, elég megnézni azt az ipari mennyiségű kutyaszart.

2021. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!