Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kocsis Cake Oliviot miért nem...

Kocsis Cake Oliviot miért nem indítja az ellenzék miniszterelnöknek? Lehetne haknizni, hogy az első magyar fekete miniszterelnök, ilyen elfogadók vagyunk stb.

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 16:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
ki az a cake olive? Én biztos hogy nem szeretnék feketét látni elnöknek, az elsősorba a fajának fog tetszelegni nem a fehér embernek.
2021. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%

1

Tipikus fideszes-mihazánkos gondolkodás...

2021. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok rasszista, de egy kicsit sem örülök annak, hogy egyáltalán bekerülhetett az országgyűlésbe. Nincs bajom a négerekkel (ha otthon maradnak a banánfákkal teli Afrikában), de ne jöjjenek ide. Pont elég bajunk van nekünk a integrálódni képtelen cigánysággal is (és itt megjegyzem, hogy nem azokról beszélek, akik becsületesen dolgoznak, becsületesen élnek), nincs szükségünk négerekre is. Egy fehér többségű országot vezessen fehér ember.
2021. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
13%
Az ellenzéki összefogásnál nincs antiszemitább és rasszistább összeröffenés, ezt rendszersen bizonyítják.
2021. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%
Kocsis Cake félig magyar, nemde?
2021. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 TR75 ***** válasza:
35%

#3 "Nem vagyok rasszista, de..."

Szóval rasszista vagy XDDD

Kocsis-Cake Olivio hazája Magyarország. Itt született.


Amúgy szerintem nem jó ötlet miniszterelnöknek jelölni. A mélymagyarok a fidesszel az élen kicsinálnák. Nem számítana, hogy alkalmas-e vagy sem.

2021. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%
5. igen, mint ahogyan a neve is mutatja, félig magyar-félig sütemény.
2021. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
#6: ezzel egyetértek. Magyarországot vezesse fehér miniszterelnök.
2021. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Bezzeg mikor a félkínai Liu Shaolin Sándor megszerezte Magyarországnak az első téli olimpiai aranyérmét, akkor mindenki büszke volt, de ez a félig néger Kocsis-Cake Olivio húzzon el innen.
2021. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
Hát azért egy kínait ne mérj négerhez. A kínaiakkal nincs semmi baj.
2021. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!