Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Norbinak igaza lehet a liberál...

Norbinak igaza lehet a liberális nevelésről?

Figyelt kérdés

Azt mondta a fitnessguru idézem " Az, aki engedi a gyerekét egy kicsit liberális felfogásban élni, vagy ilyen iskolába küldi, egészen biztos, hogy a kábítószer- és a szexmaffia áldozatává fogja tenni a gyereket, és abból már nem fogja tudni visszahozni"


Ezen most nagyon elgondolkoztam. A liberálisoknál a drogok nem olyan félelmetesek, mint a tradícionális európai országokban élőknél. Míg a konzervatívok féltve óvják minden drogtól a tinit, addig a liberálisoknál a marihuana vagy a vadkender nem is számít drognak. Nem féltik, nem nevelik a drogok elleni elkerülésre a gyerekeket így azok kirpóbálják és gyakran a kapudrogtól még sokkal keményebbre is átszoknak, míg végül egy emberi roncs lesz belőlük. Onnan nem igazán tudod már visszahozni a gyereket



[link]



2021. jan. 28. 16:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
59%
Tradícionális európai országok 😄😄
2021. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
29%
Igaza van bizony!
2021. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
96%

Miért hiszed, hogy minden liberális egyforma? Minden emberben vannak liberális és konzervatív elemek, amelyek keverednek. Egyik kérdésben ilyen a másikban olyan a véleménye. Tudom, nektek sokkal könnyebb felfogni a világot, ha fekete-fehér. Kell egyfajta érettség, hogy az ember árnyaltabban lássa a világot.

Mindamellett vannak liberális, vannak konzervatív nézeteim és mindenfajta drogot elítélek. A gyerekemet mégis szabad szellemben nevelem, ami azt jelenti, hogy elvárom, hogy gondolkodjon, legyen véleménye és el merje mondani, de nem azt, hogy drogos legyen és a fejemre nőjön. Vannak határok, amik között szabad a mozgástere. A liberális ellentettje az autoriter szülő. Gondolom ebben is vannak területek, ahol mindenki más.

2021. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
24%

Nincs igaza.


A liberális felfogástól inkább majd megkérdőjelezi a születési nemét.

2021. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
86%
Norbi egy idióta, mindig csak akkor hallani róla, amikor épp nem megy az üzlet és mond valami eget verő baromságot.
2021. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
25%

Ezt kikérem magamnak. Szerencsére a primitív őskövület magyarsággal ellentétben én liberális nevelést kaptam, és erre büszke is vagyok. A barátnőm szír származású, és a szüleim elfogadják ezt. Soha nem hergeltek engem a drogok ellen, ezért én elég felvilágosult vagyok ebben, és átlátom a témát. Nem is lettem drogos, csak cigizni szoktam, de azt is csak bulikban. Illetve LSD-t vagy heroint használok időnként, de az max évi 6-8 alkalommal!

Remélem 2022-ben végre megbukik az elnyomó Fidesz, és akkor végre a megvezetett birka nép is átvehet valsmit a mi felvilágosult gondolkodásunkból.

2021. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
92%
Meglátszik hogy Norbi nem az agyára gyúrt...
2021. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
16%
Ti liberáltak már annyira nyitottak vagytok,hogy már magatokra zártátok az ajtót meg az ablakot is.
2021. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
90%
Aki Norbit csak 1 percig is komolyan veszi, az pont olyan tudatlan, mint ő.
2021. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
89%
hmm mindehhez képest a nem liberális Deutsch Tompika és Szájer híresek a drog/sex ügyeikről :D
2021. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!