Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondol a mai 14-30 éves...

Mit gondol a mai 14-30 éves korosztály a magyar politikáról?

Figyelt kérdés

Van-e olyan párt, akivel szimpatizáltok? Mennyire tartjátok jónak/rossznak a mostani helyzetet? Mit gondoltok, lesz-e változás a hazai politikai porondon belátható időn belül?


Kérem, hogy kerüljük egymás szapulását és életkort is írjatok! Köszönöm!



2021. jan. 29. 06:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
23%
Pont ezt a korosztályt nevezik páváknak. :)
2021. jan. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
16%
Ez a korosztaly meg semmit nem konyit a politikahoz, hiszen a tojashej meg kisebb-nagyobb darabokban a seggukon van es meg nem sokat tudnak a nagybetus ELETrol.
2021. jan. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
81%

Hello.

"Van-e olyan párt, akivel szimpatizáltok?" Nincs sajnos. Mondanám hogy Mihazánk mert lezárásellenesek de egyébként ők sem.

"Mennyire tartjátok jónak/rossznak a mostani helyzetet?" Nagyon rossznak tartom. Több okból is.



"Mit gondoltok, lesz-e változás a hazai politikai porondon belátható időn belül?" Nem hiszem. Bár ha a "levesember" pártja tényleg megerősödik akkor elképzelhető. De én nem várok nagy csodát.

2021. jan. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%

Hmm.. Szerintem, ha 2022-ben is megválasztják a Fideszt, akkor Magyarországot le is húzhatjuk a wc-n, úgy, ahogy van. Most is szörnyű a helyzet, eddig is az volt, de, ha következőre is ők lesznek, akkor elkönyvelhetjük, hogy halál lesz ez az ország.

Orbánék szétlopják az országot, uniós pénzeket is ugyanúgy. Külföldre b*sszák el a pénzt, meg stadionokra, aminek semmi értelme nincsen.

Az oktatás és az egészségügy a béka segge alatt van. Ebbe kéne inkább ölni azt a sok pénzt, amit el lopnak, meg elszórnak baromságokra.

Bár minek rakna Orbán pénzt az oktatásba, hisz, ha tanultabbak lennének az emberek, mint most és tisztában lennének a dolgokkal, akkor nem lenne egy ember sem, aki a Fideszre szavazna...

A fizetések a padlón, az adók a plafonon.

Prédikálnak itt a "Nagy Keresztények" aztán az egyik az ereszen szökik egy meleg orgiáról kábítószerekkel a tatyóban, a másik annyit hazudik, amennyit nem szégyell.

Hitelt hitelre vesznek fel, természetes full titokban, nehogy kiderüljön, mert akkor oda lenne a "Magyarország jobban teljesít" meg a "Magyarország fejlődik" mondóka hitelessége.

Csak mondom, hogy most éppen Magyarország vesenyzik Bulgáriával az EU legszegényebb országa címért...

Az ország nagy részének, pontosan annyi a kereste, amiből ki tudja fizetni az albérletet, a rezsit, és még talán a hónap végén tudnak venni 1kg kenyeret..

Közben Mészáros Lőrincz meg már Magyarország leggazdagabb embere lett. Egyébként egy gázszerelőről beszélünk, aki Orbánnak nagy cimbije. Na vajon honnan van az a sok pénze?🤔 Hmm nem is tudom...

Akkor ott van az, hogy hiába van szólásszabadság, mégsincs. Mert, ha bármi olyat írsz, mondasz, ami nem nagyon tetszik a diktátornak, akkor baj van. Ez a nagy magyar szólásszabadság.

Az újságok jelentős része jobb oldali kézben, amiknek nem lehet hinni, mert ott is csak a félrevezetés, hazudozás megy. Tv-ben szintén.

Stb...stb...


Még órákig tudnék ilyenekről írni, rengeteg mindent fel tudnék még hozni, de akkor nagyon hosszú lenne.


Ez a helyzet minden magyar embernek csak árt! Tönkre teszik az országot és vele együtt az embereket is!!


Én személy szerint a Jobbikkal szimpatizálok, Jakab Péter megmondja a tutit, szembe mer szállni a diktátorral.


Nagyon remélem, hogy lesz változás és nagyon remélem, hogy még az országból is elüldözik ezt a hazug, szemét, tolvaj bandát.

Ha ez mégsem fog megtörténni, szedem a sátorfám és elhúzok külföldre. :)

Nyugodtan le lehet pontozni, ha az esik jól, attól az én véleményem még nem fog változni. :)

További szép napot!

18L

2021. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
22%
Semmit. Virtuális világban élnek.
2021. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
66%

#3 vagyok.

Miért ilyen lenéző, becsmérlő, utálkozó, mindenki?

2021. jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
19%

" ami nem nagyon tetszik a diktátornak, akkor baj van. Ez a nagy magyar szólásszabadság." Persze nagyon nagy baj van , azért osztogat meg ír gyalázkodó kommenteket számos facebookismerősöm, a profiljukon képüket, munkahelyüket, lakhelyüket és egyéb személyes adatukat megadva.


"Az újságok jelentős része jobb oldali kézben, amiknek nem lehet hinni, mert ott is csak a félrevezetés, hazudozás megy. Tv-ben szintén." Akkoz hoz létre Tv-t, meg újságot. Anno Medgryddy Péter is megmondta, hogy ha az ellenzék (az akkori Fidesz) akor médiát magának, akkor hozzon létre saját Tv csatornát,a Fidesz meg is tette.


"Orbánék szétlopják az országot, uniós pénzeket is ugyanúgy. Külföldre b*sszák el a pénzt, meg stadionokra, aminek semmi értelme nincsen." 2019-ben elment merkel Sopronba és megmondta, hogy ;Masgyraoszág jól használja az uniós pénzeket. Nem olyan régen felsorltam, hogy hány fejlesztés valósullt meg az elmúllt 10 évben, ssokszorsoan annyi, mint az mSZP 8 éve alatt, akor meg azt mondtátok, hogy csak uniós pénzböl, akkor most döntsétek el, hogy Orbán elsikkasztja az Eu-s pénezekt vagy nem.


"

Ez a helyzet minden magyar embernek csak árt! Tönkre teszik az országot és vele együtt az embereket is!!" Szerintem nézz utánna, hogy 2010-ben milyen állapotban vette áta Fidesz az országot (nem nagyon volt it tönkre tenni rajt, már tönkre volt)


"Bár minek rakna Orbán pénzt az oktatásba, hisz, ha tanultabbak lennének az emberek, mint most és tisztában lennének a dolgokkal, akkor nem lenne egy ember sem, aki a Fideszre szavazna.." Érdekes Budapesten belül, pont az elsö kereületben és a budia kerületekben a legtámogatottább Fidesz, ahol országos szinten a legmagasabb a diplomások és az érettségizettek aránya.

2021. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
80%
Azt hogy a politika egy GYP harc, de jól lehet belőle sikkasztani
2021. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%

30 vagyok


Nem eltem a kadar korban...ja de...megis.

2021. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%
Nagy részüket egyáltalán nem érdekli.
2021. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!