Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondol a mai 14-30 éves...

Mit gondol a mai 14-30 éves korosztály a magyar politikáról?

Figyelt kérdés

Van-e olyan párt, akivel szimpatizáltok? Mennyire tartjátok jónak/rossznak a mostani helyzetet? Mit gondoltok, lesz-e változás a hazai politikai porondon belátható időn belül?


Kérem, hogy kerüljük egymás szapulását és életkort is írjatok! Köszönöm!



2021. jan. 29. 06:31
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
64%
Szerintem ami a mai politikai életben folyik főleg kormány részről eléggé vérlázító. Úgy vélem ennél csak jobb volt még Gyurcsány is:D ennyire senki nem lopta szét az országot konkrétan az adófizetők és az EU pénzéből gazdagodtak meg a kormányközeli haverok. Propaganda gépezet müködik nagyon jól tudják befolyásolni az agyatlan embereket. Én nagyon remélem hogy 22ben nyer az ellenzék és eltakarodik ez a korrupt kormány. Én személy szerint a Momentummal szimpatízálok. Szükség van fiatalokra az ország írányításában és nem maradinak lenni. 22F
2021. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%

Ehh fleto is lopott, meg kamuzott, de amihez az emberek meg tapsolnak is, az gusztustalan. Nincs iranyitas, nincs cel, ezert megy az alkalmankenti "foglalkozzon a nep a gyulolkodessel" kampany is.


2008 ota a vilagban novekedes volt, az nem a kormany erdeme. Minden rendszer a valsag idejen mutatja meg, hogyan tud kormanyozni. Pl feri is ezert bukott, viki is ezert fog repulni.

2021. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
27%
29 vagyok, szóval végig kísértem az előző kormányok ciklusait is, nem vagyok elégedett a jelenlegi helyzettel, viszont ezerszer jobb a helyzet jelenleg. Rengeteget jó dolog is született, amióta a Fidesz van hatalmon, én továbbra is őket támogatom, amig nem jön egy harmadik, jobboldali és tiszta párt. Ideje lenne a vérfrissítésnek.
2021. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
86%
na, milyen jó dolog született, ami TÉGED is érint? Mesélj.
2021. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
16%
Családtámogatás pl, egykulcsos adórendszer, helyi kórház teljes felújítása
2021. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
60%

Helyi kórház? Hol? Hát nem pesten.


Az egykulcsos adó meg a magas jövedelműeknek jó csak. Nem véletlen használja a legtöbb alacsony minőségű ország.

2021. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
21%
Megyeszékhely, nem Pest. Igen, nekem jó az adórendszer, de hát ezt is kérdezted.
2021. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
88%

ohh te is gazdag vagy? akkor elnézést kérek.


Orbán az elmúlt 1 évben:


A tavaly tavasszal megígért vállalkozásokat segítő (munkahely megtartó) pénzek negyede sem lett eddig kifizetve eddig.


A vendéglátás, szállodaipar semmilyen módon nem lett támogatva. Személyes tapasztalat, amikor a NEM mészároshoz köthető szállodából küldik el az embereket, mert fogy a pénz.


A kínai vakcina nyomatása az nem minősget jelent, hanem egy gesztust kína felé.


Budapestnek kuka, ha karigeri nem talál bevételforrást.


Tavasz óta Pesten egy kórházi szolgáltatást nem tudsz igénybe venni, max hónapokkal később, legjobb esetben (tapasztalat).


Az egyedülálló fiatalok semmilyen segítséget nem kapnak


A csok f..sza dolog, de itthon magas a válási arány. Pénzért csinálj gyereket, majd a kapcsolat tönkremegy és ennyi volt?


Sorolhatnám.

2021. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
20%
Én nem az elmúlt egy évet nézem, hanem az összes kormányzati ciklusukat rendszerváltás óta.
2021. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%

Sorry, de max 1 evvel vagyok idosebb. Rendszervaltas ota? Nekunk aztan sok kozunk van a politikahoz 2010 elottrol, meg aztan megtobb dolog, ami erintett volna🤷


Ezota erint igazan es tapasztalom az elszurt dolgokat, hogy ciki kimondani azt, hogy magyar vagyok. Sullyeszto.

2021. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!