Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most az ellenzékiek közvélemén...

Most az ellenzékiek közvéleménykutatásokat akarnak megnyerni vagy a választást?

Figyelt kérdés
2021. jan. 29. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Próbálkoznak azzal, hogy VALAMIT egyáltalán megnyerjenek.

Ahogy a régi reklámban volt: "Megtörténhet......, de a hatoslottó esélyesebb."

2021. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

A közvéleménykutatásokat. Mert így képsőbb tudnak tutulni, hogy jaaaaaaaaaaaajjjjválasztásicsalásm1krumplimegvettszavazóóókszáraztéééésztaaakrumpiliiicsaláááááááááááásvalóóóójábanminynertüüüüünkkrumpliiiii!!!!!!

Ellenben ha nyernének, dolgozni kellene, azt meg ők sem akarják. Gyurcsánynak tök mindegy, a többinek meg csak a fizetés kell, mert máskülönben éhen halnának. Gondold el pl. Jakab Petit a munkaerőpiacon. Még tanárnak sem kellett, kirúgták - a tanárhiány közepén. Ott van a 3 gyerek, kell a fix fizetés. :D

2021. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Mindent meg akarnak nyerni hogy a rezsim vezetői a börtönben rohadjanak meg.
2021. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Hogyhogy nem teszed fel akkor is ezt a kérdést, amikor a tolvaj, hatácspártot tolják a saját "közvélemény kutatói"?
2021. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Négyes, pont erről szól a kérdés. Az ellenzék egyetlen célja, hogy tolják a "közvélemény kutatók"
2021. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem a közvelemeny kutatás annyira reális mint akik elhiszik hogy a másodfokú egyenletet iskola után használni fogják. Semennyire.


Ezt sose értettem, majd meglátod a választáson ki hány %-ot szerzett és kész, az a baj elmész egy adott városba egy adott részre ahol pl fiatalok vannak és momentumosak, akkor majd az lesz a momentum 75%-ban a fiatalok választása, aztán lehet borosdban meg fideszesek.

2021. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

"Szerintem a közvelemeny kutatás annyira reális mint akik elhiszik hogy a másodfokú egyenletet iskola után használni fogják."


Pedig "meglepő módon" szinte mindig beletalálnak, "vajon miért"?


ui. én használom a másodfokú egyenlet megoldó képletét a munkámban

2021. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
OFF: Jellemzően azok nem használják az iskolai tananyagot felnőtt korukban, akik elhitték, hogy sosem lesz ezekre szükségük.
2021. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

#6 vagyok


Nem értem mire kaptam lepontozást, de úgy látom külön accot kell nyitnom ha politika rovatba akarok irni mert erősen rombolja mindenki a másik %-át :D


Én nem elhittem hanem tapasztalom hogy nem kell, ettől függetlenül biztos van olyan munka ahova kérik, de ahol én tanultam a gyerekek 99% biztos nem fogja használni a büdös életbe sem. pacsi

2021. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Ez egyszerű pszichológia.

Ha azok a választók akik még nem döntöttek azt hallják minden nap, hogy erős az ellenzék és képes legyőzni a kormányt akkor nagyobb eséllyel mennek el szavazni az ellenzéki jelöltre, mint ha eleve veszett helyzetet látnának.

A fidesz is ugyanezt csinálja. Legyőztük brüsszelt, a migránsokat, a bárkit is. A győztesekhez tartozni jó érzés.

Végre kezdi megérteni az ellenzék, hogy miről szól a tömegmanipuláció amit a fidesz több mint 10 éve mesterien csinál.

2021. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!