Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglepő vagy várható volt...

Meglepő vagy várható volt hogy a virológusok már a lakosság 90%-ét akarják beoltatni koronavirus ellen és addig zsarolnának korlátozással?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt nyilatkozta

"A koronavírus normál változatával fertőzött ember kettőnek adja át általában a betegséget. Az angol mutáns jóval ragályosabb, egy ember hármat is meg tud fertőzni, vagyis, hogy azonos szinten maradhasson a fertőzöttek száma, az emberek legalább 66 százalékát be kell oltani. Ha pedig történetesen jönne még egy vírus, ami 1 a 4-hez fertőz, akkor már 75 százalékos átoltottság kell. És nincs kizárva, hogy lesznek ilyen mutánsok, tehát azt hiszem, hogy ha a becsületes, rendes életünkbe vissza akarunk térni, ahhoz az kéne, hogy a lakosság több mint 90 százalékát beoltsák. Azt kellene az emberekbe sulykolni, hogy akarnak-e visszatérni a régi életükbe, vagy a hátralevő életükben „szájkosárral” szeretnének élni. "



2021. jan. 29. 16:24
A kérdező szavazást indított:
Meglepő nem hittem volna hogy koronavírus ennyire veszélyes
Várható volt ez arról hogy mindenkit beoltsanak akármilyen indokkal
22 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Kíváncsi voltam a forrásra.nem is kellett csalódnom.Adhattál volna érdekesebb válaszlehetőségeket is ha már szavazást írsz ki.
2021. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez az egész egy egyre nagyobb kamu.
2021. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj, én jól fogom magam érezni az oltatlan 10 százalékban. Aki akarja, adassa be magának, én biztos nem fogom. Engem csak az érdekel, végre leülhessek egy terített asztal mellé étteremben, ne csajkával meg kanálgéppel kelljen mászkálnom.
2021. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Fellógatnám az összes ilyen marhát egy fára hogy ott még meg is kövezzék őket.

Remélem az emberek jó része észhez tér és legyalulja ezeket a mocskokat a világ színéről, akik ezt csinálták a világgál.

2021. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó igen de ha 90% hoz kötik akkor még évekig tarthat
2021. jan. 29. 16:41
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Évekig biztosan nem tartják fenn a korlátozásokat, ugyanis összeomlik az infrastruktúra. A következménye többnyire államcsőd vagy polgárháború. Már most nagyon ott tartunk mellesleg.
2021. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egy hete még 60% ék volt,pár napja 70,ma már 90.


Gondolom hamarosan 100 lesz

2021. jan. 29. 16:45
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Azt meg a jó francokat.Mibe vannak ezek?Ennyire hülyének nézik az embereket?Gusztustalan az egész pffff
2021. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Csak akkor leszünk biztonságban ha a lakosság 110%-át beoltják.
2021. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze 🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!