Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A covidba belebukik a Fidesz?...

A covidba belebukik a Fidesz? Már senki sem akar korlátozásokat, mégis erőltetik. Mi lett a nagy populizmusukkal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 18:18
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
55%

#41

A Kérdező halálról szóló kommentjét törölték. Nem meglepő azért.

2021. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
71%
Remélem azért nem vette magára a kommenteket, csak az a válasz így a tények ismeret3 hiányában elég durva volt. Nekem is halt meg ismerősöm covidban, akinek nem is volt olyan krónikus betegsége. A 21:56-os kommentem lehet kicsit durvább hangvételű volt, csak az a válasz engem is kiakasztott kicsit, de persze sajnálom azokat is, akik a kérdezőhöz hasonló helyzetben vannak, csak akkor ezt kellett volna már az elején írnia.
2021. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
55%
Vagyis a 21:51 válaszom volt a dühös
2021. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
55%

#42

Hát igen, eléggé kiakasztó volt. Ha közölte volna, akár pár szóval is, egyből máshogy viszonyultunk volna ehhez. Remélem én is, hogy nem vette magára.

2021. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

"alapjövedelmet igér vagy támogatást ami azt jelenti hogy ugyan bezárnak teljesen de fizetést is küldenek ameddig tart a lezárás"


1. Az alapjövedelem érdekes módon mindig az ellenzéki pártok ötlete.

2. Tegyük fel, hogy Lali alapjövedelmet kap meg még 300ezren szintén, de nem dolgoznak semmit, ahogy mások sem, hiszen LEZÁRÁSOK vannak. Mit fognak venni? Honnan fognak venni bármit ha senki nem tervez, nem gyárt, nem forgalmaz, nem árul?


Ha nem süt a pék, akkor hiába van pénzed kenyérre, ha egyszer nem készül kenyér mert nem dolgozik senki.

Az feltétel nélküli alapjövedelem max olyan összeg lehet, hogy éppen hogy arra legyen elég, hogy tengődhess míg munkát találsz.

2021. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!