Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A telexnek, hvg-nek és a...

A telexnek, hvg-nek és a többi liberális portálnak miért fáj az, hogy Magyarországon aki akar, az Sputnik V és Sinopharmmal is oltakozhat?

Figyelt kérdés

Látom a cinikus, provokatív cikkeket, alatta a sok ostoba kommentelővel, akik háborognak, hogy miért hoznak ide ilyen vakcinákat.


De nekik miért fáj ez? Lehet választani, Gulyás is megmondta, hogy aki valamelyik vakcinába nem bízik az választhat másikat: [link]


Magyarország és az EU MINDEN magyar állampolgárnak kötött le nyugati vakcinát is: [link]



2021. febr. 2. 18:50
A kérdező szavazást indított:
Féltik a Fideszesek egészségét a keleti vakcináktól
Ha a Fidesz csinál valamit, azt ellenezni kell, ez az ellenzék dolga!
Import-export tilalom kellene minden autokrata rezsimmel szemben!
Ha gyorsabban megy az oltás, az jó M.O.-nak, amit az ellenzék nem akar.
Ellenzékiként egyetértek a keleti vakcinák behozatalával, válasszon mindenki olyat, amiben bízik!
Sajnálom a pénzt a vakcináért
egyéb
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem fáj. De azt a pénzt amit az én adagomra költenek nyugodtan költhetnék inkább kórház felújításra, nekem úgy sem kell egyik sem.
2021. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Erre van olvasói igény, és a rombolás a lételemük. Mindegy mit, csak valami rosszat tegyenek. Ahogy Gödény elvtárs. Nem számít, hogy hányan halnak meg miatta.
2021. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Ezek mögött egy hatalom áll, az pedig a nyugat.
2021. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Az a lényeg mindegyik halálos.
2021. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Itt igazából az a probléma, hogy úgy akarják az embereket oltani az orosz / kínai vakcinával, hogy nem volt tényleges bevizsgálás, tesztelés sem az OGYÉI sem az EU gyógyszerügyi hivatala által. Persze a fidesz gyorsan hozott rá egy törvényt, hogy lehet alkalmazni ha már más országokban tömegesen használják. A magyar orvosi kamara is írt ez ügyben levelet, hogy hiányoznak azok az engedélyek, dokumentumok, amelyek elengedhetetlenek ahhoz hogy egy etikusan dolgozó orvos nyugodt szívvel beadja azt az embereknek. Ha minden engedély megvan rá, ami kimondja hogy biztonságos és hatásos a használata, én ellenzékiként is elfogadnám az orosz vakcinát. A kínaival szemben vannak egyedül komoly fenntartásaim. A kormánynak meg nem kellene beleszólnia egyik napról a másikra hozott jogszabályokkal, hogy mivel lehet oltani és mivel nem. Megvannak erre a szakemberek, hagyja rájuk. De a fidesznek természetesen ebből is politikai kérdést kell csinálnia, hogy bemutasson Brüsszelnek, hogy nélkülük is boldogulunk (de milyen áron?). Ez a viselkedés megintcsak ellenszenves.
2021. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Az egyik oldal álláspontját nagyon helyesen leírtad. De a másik oldal meg azt mondja, hogy egy 80 éves vagy egy krónikus beteg inkább bevállalna egy kockázatosabb vakcinát is, ha csak az jut, mert a napi 100 halott csak jobban járt volna, ha az előző hónapban megkapta volna bár az orosz vagy a kínai vakcinát.

2021. febr. 4. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy érzem már, hogy versenyt futok az idővel! Nagyon sok krónikus problémám van, így ha én elkapom nekem annyi. De ha ilyen lassan megy az oltás, hamarabb elér a covid. Nem mindegy. Akkor már inkább a kínai, az orosz oltás, mint a halál.
2021. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a liberális csürhének, az a jó minnél több Magyar ember hal meg a vírusban. Addig is lehet mocskolódni. Tehát, az ezeknek nem érdekük, hogy belegyenek oltva az emberek.
2021. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!