Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Semmit nemtudok a magyar...

Semmit nemtudok a magyar politikáról. Feltudnátok világosítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Külföldön élek a családommal immáron 6 éve és 10 éves voltam amikor kiköltöztünk. Úgy gondolom hogy 16 évesen mostmár illene egy kicsit képben lenni politikában is,mert SEMMIT nem tudok a magyar politikáról. De tényleg semmit. Annyit hogy a miniszterelnökünk Orbán Viktor és hogy szétlopja Magyarországot és ennyi. Tudom, nagyon ciki hogy hogy a politikáról semmit nem tudok mondani, ezért is szeretnék egy kis felvilágosítást kérni. Mellesleg lány vagyok ha ez valakit érdekel.

2021. febr. 4. 13:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

Összefoglalva, a baloldal, ellenzék végig hazudja a külföldi sajtókat, álhíreket ad ki külföldnek, olyanokat, amelyek nem igazak, nem valósak.

Orbán egy válságból húzta ki az országot (nézz utána Gyurcsány öszödi beszédének és a bajnai gyurcsány megszorító csomag részleteinek is)


Nézz utána a tavalyi gazdaságvédelmi csomag minden egyes részleteinek is.


Nézz utána a családvédelmi intézkedéseknek az elmúlt évekre visszamenőleg, és arra is, hogy ez 10-12 éve hogy volt. (akkor nem volt családpoltika sem)


A mostani kormány, Orbán jó, harcol azért, hogy Magyarország egy elismert önálló állam legyen és ne legyen EU rabszolgája, amit valójában a liberálisok, ellenzékiek akarnak elérni.

2021. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
Örülj neki, erre modnják h áldott tudatlanság.
2021. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%

Orbán nem lopja szét Magyarországot, akkor már az EU bíróságon is mondtak volna elég kemény ítéletet.

Akik szétlopták és nem adtak semmit az ország fejlődéséhez, az a régi MSZP, Gyurcsány-BAjnai vezette pártok voltak. Szó szerint semmit nem adtak ,csak elvettek. Tudom, akkor voltam fiatal és ostoba, hogy rájuk szavaztam

2021. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszokat. 12-es engem viszont zavar hogy tudatlan vagyok a témában, ezért kértem segítséget.
2021. febr. 4. 14:05
 15/21 anonim ***** válasza:
26%
Álom világban vagytok ti pffff
2021. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Rothadó Narancs ***** válasza:
54%
A 11-esre nem érdemes figyelni, az elvakultság akkut tüneteit mutatja régóta. A narancsködös virtuális valóságból osztja az észt minden nap.
2021. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%
Ezt mondom épp.Álom világban élnek itt sokan....
2021. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Gyaszvertemeg ***** válasza:
60%

11-es összefoglalta a Fideszes véleményt. Akkor leírom ennek az ellenzéki megfelelőjét, hogy megnézzük több oldalról is.


Összefoglalva a Fidesz, a kormánypárt teleplakátolja az országot menekültekkel és milliárdos üzletemberekkel, akiből ellenségképet kreál és a nap 24 órájában az ő szidásuk megy a TV-ben, a rádióban, hogy félelemben tartsák az egyszerű választót és az elmenjen rájuk szavazni, akik azt állítják magukról, hogy megvédik az országot.


A válságból való kikerülés már a Bajnai kormány idején elkezdődött, Orbán egy növekedő tendenciában állt a kormányhoz és learatta a babérokat.


Nézz utána annak, milyen ütemben nő Orbán Viktor közvetlen környezetének a vagyona.


Nézz utána annak is, hogyan fordították gyűlölködésbe a magyar népet a melegekkel, a bevándorlókkal, a muszlimokkal, vagy az EU-val szemben.


A mostani kormány, Orbán nem jó, harcol azért, hogy Magyarország mintegy diktatorikus rendszerként mutatkozzon a külföld előtt és, hogy az EU helyett Oroszország és Kína barátságát keresse, amit valójában nem is tudom, hogy ki szeretne.

2021. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Felvilágosítalak én: magyar politika, a legszakmaibb értelmében véve egyáltalán nem létezik. Ha kicsit kibővítjük, akkor néha megy a szarral dobálózás, értelmetlen propagandizálás, meg az ujjal mutogatás, semmi érdemiséget mutatva. Jobb is, hogy nem tudsz róla, te még szerencsésen megúsztad eddig.
2021. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha annyiból áll a "tudásod", hogy Orbán szétlopja az országot, akkor tényleg semmit nem tudsz.
2021. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!