Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok milyen enyhítése...

Mit gondoltok milyen enyhítések lesznek március egytől? Én a teraszok nyitására és a kijárási 9-10-re tolására tippelnék. Ezek kb. a legutáltabb korlátozások, de ezt majd látja a konzultációból. Már ha számít az emberek véleménye tényleg.

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a beoltottakra minden korlátozást el kéne törölni, ők nem jelentenek már veszélyt senkire. Az oltatlanok meg viseljék a következményét a felelőtlenségüknek, veszélyt jelentenek a társadalomra. Nem is értem, hogy hogy lehet ezeket megtűrni magunk között.
2021. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Komolyan veszes a konzultációt ??:D LoL.


Várj akkor írok még olyan dolgokat amik komolyanvehetők, Navalnijt nem az orosz titkosszolgálat mérgezte meg, antifa és a blm mozgalom békés, M. Lölö megdolgozott a vagyonáért, Biden csalás nélkül nyert.

2021. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én oltatom magam, de 30 alatt az isten se tudja mikor kerulok sorra. El csak a kinait nem fogadnam el.

Az oroszt mar igen hiszen folyamatban van az eu-s engedelyezes es, ha tenyleg azt adjak ami a papiron van talan az Astrasnal is jobb lehet. De nyilvan egy Pfizer lenne a legjobb.

Jo lenne vegre korlatozasok nelkul elni vagy kevesbe bezarva. (Bocsi az ekezetek hianyaert, telefonrol vagyok.)

2021. febr. 5. 12:12
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
"Szerintem a beoltottakra minden korlátozást el kéne törölni, ők nem jelentenek már veszélyt senkire." Tegnap az Európai Tanács jogerös itéletben mondta ki, hogy a beoltaottak és a nem beoltottak közti mindennemü diszkrimináció, szembe megy az emberi méltósággal.(Innentöl kezdve mindegyik Eu-s országban tilos)
2021. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 árokpart ***** válasza:
93%
1-eske Ki tehet róla, hogy még nem vagyok beoltva pedig regisztráltam az oltásra. Nem nézel médiákat, hogy nem egyszerre történnek az oltások? Édes Istenem hogyan lehet ekkora sötétség a fejekben egyszerűen nem értem.
2021. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

1#

Mert ez a szemét kormány alakítja át a fejeket de rendesen,,Mindenkit minden xarért gyűlölni kell...

Az megy rendesen.....

Tudodmit öcsém,,én még az orromat is ruszkiba fújom mindenhol,,csak otthon nem..

Ez a nem semmi..

2021. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

#1

Nem kötekedésből, de azt mondják, hogy a beoltottak ugyanúgy tudják terjeszteni.

2021. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
A közösségi terek azért vannak zárva, mert naponta sok száz ember fullad meg. VÍRUS miatt. Mondjuk nekünk egy tróger miniszterelnök jutott, aki focimeccset tart, nem bünteti a fszkalapokat a tokamaszkért, de azt neki is pontosan kell tudnia, a nyitás korai lenne.
2021. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem lenne a kroai nyitás, onnan indul, hogy be se kellet volna semmit zárni. A Lockdown egyáltalán nem állítja meg a járványt, ez a járvány egyértelmüen idös otthonokban, gondozóházakban, kórházakban terjed, ott kell kezelni. Japán is letudta küzdeni már tavssazla vírust mindenfajta Lockdwon nélkül, pedig ott él arányaiban legtöbb idös ember a világon, a japánok nem is értik, hogy mit csinálnak nyugaton.
2021. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én közösségi terek nélkül elvagyok. Azokat szerintem ráérne később nyitni meg csoportosulást engedni.

Viszont a kijárási tilalmat nagyon időszerű lenne majd fokozatosan kitolni. Pl március elején 2 órával.

2021. febr. 5. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!