Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márciustól a középiskolások...

Márciustól a középiskolások visszamehetnek szerintetek iskolaba? Főleg az érettségizők

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Miért nem a Miniszterelnök úrtól, vagy vezetőktől kérdezed, mi honan tudnánk?

Találsz eléthetőséget:

[link]

2021. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
"Szerintetek" szo jelentesevel tisztaban vagy? Velemenyekre vagyok kivancsi.
2021. febr. 5. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

nem. nem mennek. max a tavaszi szünet után, ami ugyebár ápr 7. vagyis szinte az "oly mindegy már " kategória


marad 3 hét az érettségiig

2021. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én nem szeretnék visszamenni, ebben bízom...
2021. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat egyetemre biztosan nem mehetünk vissza vizsgázni sem. Érdekes lenne, ha gimibe viszont vissza lehetne menni
2021. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem volt meg hivatalosan ilyen bejelentes. (Attol hogy kapsz ertesitest az egyetemtol,attol az nem szamit hivatalos dontesnek)
2021. febr. 8. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, de az egyetemek akkor is saját maguk döntenek, hogy hogy a vizsgáztatnak. És nekünk az összes tanár bejelentette, hogy online vizsga lesz.
2021. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oke, de engem nem erdekelnek az egyetemek. Kozepiskolakrol szol a kerdes
2021. febr. 9. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor gondold at a kérdésedet és válaszold meg magadnak.... Mégis minek mennének vissza? Eleve jobb helyeken lehetőség van csoportos órákra visszamenni ( pl.: az én sulimba, ahova jártam ). Sajnálom, ha nektek erre nincs lehetőségetek. Másrészt meg nem látunk a jövőbe, nem jelentettek be semmit evvel kapcsolatban. Annyit tudunk, hogy lesz online konzultáció az enyhítésekkel kapcsolatban, aminek áprilisban lesz eredménye. Te meg májusban érettségizel. De ha neked az segít, akkor reménykedj abban, hogy két hétre visszamehetsz erettsègi előtt, hogy az összes tanár feszkozzon és elmondja, hogy úgysem fog sikerülni mert ez meg ez hiányzik...
2021. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hat senki nem mondta hogy aprilisban lesz eredmenye.De ha tevedek linkelhetsz forrast.

Marciusban es aprilisban is terveznek enyhiteni a jelen allapotban. Csak az a kerdes hogy egy vagy ket lepcsos nyitas

2021. febr. 9. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!