Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tehet meg egy átlagos...

Mit tehet meg egy átlagos magyar állampolgár a lezárások által okozott károk enyhítése érdekében?

Figyelt kérdés
A multik helyett mindig a kormány által halálra ítélt magyar kajáldákból hozok/rendelek ebédet, és egyre több mindent veszek a hipermarketek helyett kisboltban, piacon vagy aluljáróban. Mit tudok még ezen kívül megtenni, ami miatt nem büntetnek meg?
2021. febr. 6. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Kártérítési kötelezettségi eljárást inditvanyozni, mert "Nekem ez jár".
2021. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Szinte semmit, max ha annyi feles pénzed van adományozni.
2021. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem kujtorogsz feleslegesen zsúfolt helyeken.
2021. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Semmit sem. Amikor csak teheted, helyi étkezdékből vedd az ételt, én is így teszek, azóta felhagytam az itthoni főzéssel, amikor csak lehet úgy hozok magamnak kaját, vagy rendelek egy pizzát vacsira az egyik pizzériából.
2021. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Kimész tüntetni.
2021. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Amikor árvíz kellős közepén vagy, örülj, ha egy fuldoklót megmentesz. Ha van erőd és találékonyságod, talán még egyet. Ám utána tégy róla, hogy többé ne legyen árvíz. Mert ez az egyetlen megoldás. Most cselekedj ott, ahol értelmét látod. Azután meg váltsd le a kormányt, hogy ez a helyzet így ne fordulhasson elő többé. Nincs abszolút hatékonyság. Az alkalomhoz illesztett legjobb hatékonyság van.
2021. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!