Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki lesz a 2022-es...

Szerintetek ki lesz a 2022-es választás legnagyobb vesztese?

Figyelt kérdés
Szerintem a Mi Hazánk Mozgalom és a Fidesz.

2021. febr. 6. 16:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%
Részemről itt be is fejeztem veled. A továbbiakban csak a saját magad szórakoztatására bohóckodj, mert nem találsz befogádóra.
2021. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ennek az ellenzéknek szerintem is el kell takarodni. Addig nem lesz váltás. Tudom, hogy ez sokaknak nem tetszik, de ez az igazság. 2022-ben majd ideírom, hogy én megmondtam. A környezetemből senkit nem tudok, aki a Gyurcsány féle ellenzékre szavazna. Sokan a Mi hazánkra, Kétfarkúra fognak. Aki meg a fideszre fog szavazni, rohadtul nem fogja elárulni, mert szégyenli... Csak még ezt a szégyent is jobbnak véli, mint az ellenzéket.
2021. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
#22 meg az a baj, hogy egyébként alapelvekben a Fidesznek valahol igaza van. Tényleg a családok a legfontosabbak, és tényleg nemzetek Európájában kell gondolkodni, nem pesig odasobni a saját identitásunkat mások kedvéért, csak sokan ezt sem érrik meg. Az a baj, sok ismerősöm is pl. tisztaban van a fideszes korrupcióval meg a dolgokkal ahogy mennek, de még mindig biztosabbnak látja az ország vezetését így, mint a baloldallal.
2021. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
59%
Pártatlan vagyok. A Fidesz győzni fog, mert jelenleg ők az egyetlen kormányzóképes erő, aki a nagy átlag szerint vezeti az országot. Hiányosságok persze vannak, a korrupció ott van a pakliban, ahogy már régóta minden pártnál ott van, legyen az jobbos, balos. Az összefogás győzelme esetén garantált lenne, hogy az országra zúdul majd a káosz. Mondhatni, a Fidesz győzni fog, de már nem akkora fölénnyel, mert a kormányzásában vannak olyan elemek, amik az átlag szemét is szúrják, viszont az ellenzéket nem lehet komolyan venni, ők a vizet is gereblyézni szeretnék, ki lenne a vezetőjük, belső harcok gyengítik őket.
2021. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Majd megoldják úgy a megkülönböztetést hogy nem fog törvényt sérteni. A PCR teszt kérése most sem törvényellenes. Majd egy bolti bevásárláshoz is kérni fognak egy friss PCR tesztet ha nem vagy beoltva. A második 20 ezres PCR teszt után majd mindenki fontolóra veszi hogy beadassa magának a vakcinát.
2021. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy a közhangulat most kezd nagyon fidesz ellenes lenni. Ez persze még megfordulhat, de akár romolhat is. Az ellenzék részéről is sok nyitott kérdés van még. Például ki lesz az elnökük, mi lesz a részletes programjuk. A mi hazánk is szipkázza el a fideszeseket valamennyire. Most látok esélyt arra, hogy bukjanak 22-ben.
2021. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez tény, hogy a válság és az össszefogás plusz a Mi Hazánk együttesen megrezegteti a lécet, és ebből még lehetnek meglepetések.
2021. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi a polgárok.
2021. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
68%
Mihazánk és remélhetőleg a fidesz.
2021. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!