Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá realis esély, hogy...

Van rá realis esély, hogy nyáron maszk nélkül lehet menni boltba, étterembe, moziba, vagy vonaton/buszon utazni?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van belőle, de mindenhol felveszem, mert nem akarok büntetést fizetni. De már előre félek, hogy nyáron, 40 fokban is hordani kell, mert én elájulnék benne vagy összehánynám magam a buszon. Nagyon rosszul viselem a meleget, pedig fiatal vagyok. Szerintetek nyárra eldobhatjuk a maszkokat?

2021. febr. 7. 10:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Biztos, hogy nem, ahogy tavaly nyáron is kellett a maszk.
2021. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
A végeredményt tekintve tökmindegy mert az eldobós maszk pont annyit ér mintha semmit nem viselnél.
2021. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Ha valaki nagyon akarja,akkor most is mehet.Sőt igazából ezt kellene tenni.Csak sajnos gyávák vagyunk hozzá.
2021. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%

“ mert én elájulnék benne vagy összehánynám magam a buszon”

Te jó ég, a tavalyi nyarat hogy bírtad ki?

2021. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4es, úgy, hogy tavaly nyáron a kutya nem foglalkozott ezekkel. Sőt, egy kisebb műtétem is volt, és még a kórházban sem volt maszk sem az orvosokon, sem az ápolókon. Így bírtam ki.
2021. febr. 7. 10:46
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Szabadtéren talán nem kell majd.
2021. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%
Iden meg tuti kell..
2021. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Én már megszokásból is felveszem, mert nyomtatttatok egy olyat magamnak, hogy "HÜLYESÉG ELLEN (IS) BEOLTVA" .
2021. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

"Ha valaki nagyon akarja,akkor most is mehet.Sőt igazából ezt kellene tenni.Csak sajnos gyávák vagyunk hozzá."



De nem a "szoszi van tesvírem rajok vagyunk csapatba" alakulat tagjai!

2021. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha megyünk a Penybe a tesókkal még a kutyák is elbújnak!
2021. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!