Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják sokan azt, hogy...

Miért mondják sokan azt, hogy először a jelenlegi ellenzéket kell leváltani és csak utána lehet a NER-t?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 12:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Mert egyik sem érdemes a kormányzásra.

De véleményem szerint, aki még politikában lát megoldást, az teljes tévedésben van. Ne legyen igazam.

2021. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Ez nyilvánvaló Fidesz-propaganda fogás, hogy visszafogja a választási részvételt az ellenzék körében. Amíg a naiv ellenzékiek a tökéletes ellenzékre várnak, addig is marad a Fidesz.
2021. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

"Miért mondják sokan azt, hogy először a jelenlegi ellenzéket kell leváltani"


Ezt csak a magadfajta fidesz-zombik terjesztik azért, hogy kifogják az ellenzék vitorlájából a szelet.

De már elkéstetek!

2021. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Nézd meg mi megy Budapesten. Ha neked csak ennyi az elvárásod, hogy ne a Fidesz lopjon akkor neked jó lesz a mostani ellenzék is.
2021. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert mindkettő alkalmatlan.
2021. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, az ellenzéki összefogásra több okból sem tudnék most leszavazni. Eleve zavar a korrupt mszp és gyurcsany úr jelenléte. Akikkel szerintem korszakváltást nem lehet végrehajtani. A másik ok, hogy időnként eszembe jutnak az ilyen elszólások, hogy adjunk 100ezret annak, aki beoltatná magát, kapjon mindenki alapjövedelemet, szintén 100ezret, nameg az EU bér és EU nyugdíj. Fenntarthatósági, gazdasági elemzés egyik mögött sincs. Aztán pl. sokszor eszembe jut a naperőmű = atomerőmű kijelentés is. Konkrétan az ilyen kijelentések miatt biztosan 3. pártot fogok keresni. Ez vagy a mi hazánk lesz vagy a kétfarkú. Utóbbi felé jobban húzok, mert egy jó nagy görbe tükör a mai politikának.
2021. febr. 7. 13:34
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha a Fideszt jobbnak tartod, akkor szavazz a Fideszre. Ha egyiket se tartod elfogadhatónak, akkor ne szavazz, vagy pazarold el a szavazatodat. Ez ilyen egyszerű. Csak akkor ne mondd, hogy ellenzed a Fideszt, mert nem ellenzed.
2021. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

6: az ellenzékre nem azért kell szavazni, mert sokkal jobb lenne, hanem mert a fidesz nagyon beásta már magát és elpofátlanodtak, ezért ideje, hogy kapjanak egy pofont


Ha két rossz közül kell választani, akkor a legokosabb az, ha váltogatjuk őket, hogy ne melegedjenek bele a hatalomba.

2021. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A Kétfarkúra leadott szavazat nekem nem pazarlás. Arra szavazok, amiben hiszek. Arra nem, amiben meg nem. Szóval itt a gyakorin az az általános vélekedés, hogy, aki nem a ratyikoalícióra vagy a rothadó narancsra szavaz, az kizárólag fideszes lehet. Ne te mondd meg, hogy ki és mire szavazzon. Köszi. Tudom, hogy attól f@stok, hogy pl. a Kétfarkú szavazatot vesz el a bandáitoktól. De igazából az a szitu, hogy, aki rájuk szavaz, szinte biztos, hogy soha nem szavazna a másik kettőre.
2021. febr. 7. 13:53
 10/18 A kérdező kommentje:

Soha nem valami ellen kell szavazgatni, hanem valamire. Ez a valami ellen szavazás 30 éve nem jön be, jobb lenne inkább felébredni a mély álomból. Én biztosan nem szavazok egyik hazaáruló tömbre sem, teljesen feleslegesen akar engem itt bárki meggyőzni. És sokan vagyunk így. Egy szimpla helycserére nem vesztegetem a szavazatomat, ennyi. Új pártot szeretnék, új arcokkal, nem régi pártokat, régi levitézlett emberekkel, akik folyamatosan hülyeségeket pofáznak.


Egyébként pedig úgy gondolom, hogy 2022-ben a vidéki egyéni körzetekben elbukik az összefogás. Úgy kb 99%. És teljesen mindegy lesz, hogy listán több szavazatot fognak kapni. Bár ezt is kétlem a levélben szavazás és külhoni szavazatok miatt. Úgyhogy még az sem biztos. Tehát ilyen értelemben sem igazán érdekel a rábeszélés. Arra fogok szavazni, amit jónak gondolok és utána nem kell felköpnöm és alá állni. Ez ilyen rohadt egyszerű.

2021. febr. 7. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!