Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy Putinhoz...

Elképzelhető, hogy Putinhoz hasonlóan Orbánnak is van egy hatalmas kastélya valahol eldugva az országban, amiről elfelejtett nekünk beszámolni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, még tengerpartja is van hozzá.....
2021. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Eldugva??? Teljesen nyiltan epitik a birtokokat az oligarchak. Szerinted 'Meszaros Lorinc' micsoda, tenyleg egy zsenialis gazszerelo aki okosabb mint Zuckerberg? A lof*szt, nala van OV vagyona, hogy az a szemet g*ci a valasztok pofajaba rohoghessen a vagyonnyilatkozat leadasakor.
2021. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ami mészárosé lázáré rogántónié kocsis mátéé stb az orsósé is ezt el ne feledd.ők egy nagy család.
2021. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Inkább bunker, alagúttal.
2021. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen, van neki űrállomása is eldugva, varázspajzs védi, hogy ne láthassák a halandók csak a szent emberek, mint Doktor Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr, Magyarország jelenlegi Miniszterelnöke, aki zsnórban harmadszor Miniszterelnök Úr.
2021. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Persze kérdező, hogy ne lenne neki ilyen!

Magyarország olyan hatalmas hogy csak úgy elkerüli az emberek figyelmét egy hatalmas kastély és senki nem veszi észre amint a miniszterelnök rendszeresen odajár.

2021. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Olvass több mesét!
2021. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha van neki, akkor külföldön van, ahol más gazdagok is laknak, hogy ne legyen szem előtt.
2021. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Nemrég néztem meg a house of cards sorozatot és ott láttam camp david nevezetű elnöki "nyaralót" és párnapja láttam egy cikket ahol volt egy kép az épülő szépülő Mészáros-Orbán hatvanpusztai majorságáról


[link]


És mikor megláttam egyből camp david jutott az eszembe, hogy ezek azt építenek maguknak. Föld alatti garázs, szépen lassan majd már egy erőd lesz az egész ki tudja milyen luxus felszerelésekkel.

Kiváncsi vagyok mikor fognak repülési tílalmat elrendelni felette.

2021. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#5

"varázspajzs védi, hogy ne láthassák a halandók"


Miután egy dron felvételeket készített a felcsuton zajló építezésekről betiltották a dronok reptetését.

Ez nem varázspajzs hanem a BTK.

2021. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!