Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választók miért pont a...

A választók miért pont a DK-tól illetve ettől a baloldaltól várják a változást és az életünk jobbá tételét? Ugyanezt kérdezem a másik oldaltól is?

Figyelt kérdés
Szerintem semmivel nem különbözik ez a baloldal a fidesztől. Ott is szinte csak tehetségtelen, leszerepelt és arcok vannak, akik semmihez sem értenek, többségében töritanár és szociológus diplomával. Szerintem a jelenlegi politikai nagyobb tömbök mind idegen érdekeket szolgálnak ki és teljesen alkalmatlanok egy ország vezetésére és szakpolitikai kérdések megoldására.

2021. febr. 8. 18:35
1 2
 1/18 hypno ***** válasza:
74%

Le kéne már szakadni a DK-ról meg a baloldalról.

Én speciel a Momentumtól és Jobbiktól várom a változást. Egyik sem baloldali.

2021. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De mindkettő az. Ez már nem a régi nemzeti jobboldali Jobbik, a Momentum meg mindig egy balos szélsőliberális párt volt.
2021. febr. 8. 18:42
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

Azért mert bzik.


A fidesztű kell várni, meg is lesz a gyümölcse, engedni kell nekik felvirágoztatni a népet. Könnyű valakit támadni mikor vészhelyzet van, vadvírus gyilkolja a népet és a gazdaságot. Majd ha kivédtük a vírust meglátja a sok bzi gyurcsányista hogy kell országot, gazdaságot felvirágoztatni. Belga szinten leszünk 2026-ra. Én hiszek Orbán Viktorban!!!

Az Isten áldja meg a családját❤️

2021. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Tudod, van a rossz meg a rosszabb. A Fidesz már túltett egy bizonyos pofátlansági szinten. Az egy dolog, hogy lopnak, de már nem is érzik cikinek. Nekik teljesen normális, hogy a politikusoknak valahogy meggazdagszik a családja menet közben, nem is értik, hogy mi itt a szégyellnivaló... És közben ők a nagy keresztények.
2021. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%

"Szerintem semmivel nem különbözik ez a baloldal a fidesztől"

De bizony, nagyon is különbözik. Látszik is a támogatottságokon.

2021. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
4. Arra a kérdésre még soha senki nem tudott értelmes választ adni, hogy kitől és mit loptak. Mert attól, hogy sokszor ismételgetitek, a birka plebs elhiszi, de nem lesz igaz.
2021. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
#6, közbeszerzések? Hogy valahogy mindig annak a pár nagy fideszbarátnak a cége nyeri ezeket? Aki alájuk ajánl, annak meg "irreálisan alacsony" az árajánlata, így sajnos őket kizárják.
2021. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
#6, meg van ugye az a pár eset, mikor a közpénz elvesztette közpénz jellegét. Aztán nem kellett már róla így beszámolni, hogy mégis mire költötték.
2021. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

1. Nem mindig, elenyésző százalékvan.

2. Egy megfelelően elvégzett munkáért felvenni az azért járó pénzt, még mindig nem lopás. Gondolom, a jövedelmedre sem lopott pénzként tekintesz.

2021. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
8. A négyes metróra gondolsz?
2021. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!