Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra növekszik a koronavírus...

Újra növekszik a koronavírus hímivarsejtje a szennyvízben! Eljött a harmadik hullám? Az életünk már örökre ilyen marad?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Budapest, Miskolc, Győr, Székesfehérváron újra emelkedni kezdett, ami már valószínűleg a mutáció miatt van.

Közben még Orbán Viktor is elismerte, új korszakot hozott el a koronavírus:

[link]

A vakcina pedig nem hatásos a mutációk ellen:

[link]


Akkor kimondhatjuk nyíltan, őszintén egymás között, hogy igen, az élet már ilyen marad szinte örökké? A koronavírus világát fogjuk élni még vagy 1-2 évtizedig, korlátozásokkal?



2021. febr. 9. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
ja
2021. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

És ezeket te kajak elhiszed?


Itt már bajok vannak....

2021. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

"A vakcina pedig nem hatásos a mutációk ellen"

Mi lenne, ha bele is olvasnál a cikkekbe, és nem csak a kattintásvadász szagcímeket néznéd?

"Egyelőre csak tünetmentes, vagy a vírus okozta betegség (Covid-19) enyhe tüneteit mutató fertőzöttet találtak az idősotthonban."

Tehát elkapták, de nem betegedtek meg tőle, magyarán a vakcina hatásos. Innentől az egész kérdés okafogyott.

2021. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem hagyni kéne hadd tombolja ki magát a korona nátha.

Fiatalok úgysem veszélyeztettek, ők tartják fent a gazdaságot. Nyugdíjrendszer kérdés is egy kicsit megoldódna valamennyire.

2021. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3-as te ütődött, az immunitás azt jelenti, hogy NEM kapod el a betegséget. Nem azt hogy elkapod de enyhébbek a tünetek, ilyen nincs. Vagy elkapod vagy nem.

Te hallottál már olyanról, hogy valaki elkapta a torokgyíkot (diftériát) de csak enyhe lefolyású volt?

2021. febr. 9. 13:55
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Az a lényeg, hogy az EÜ ne terhelődjön túl. Ha az öregek nagy többsége be lesz, oltva, fel lehet oldani a korlátozásokat, hiszen alig lesz már valaki kórházban. Az, hogy hány öregasszony fetreng otthon betegen senkit sem fog érdekelni.
2021. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

" hiszen alig lesz már valaki kórházban "


Alig persze,,főleg ha elkezdenek betódúlni azok ,akiket eddig nem kezeltek...

2021. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
A koronavírus miatt korházban lévőkre gondoltam, IQ-bajnok!
2021. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem igaz. A koronavírus petesejtje növekszik. A hímivarsejtje már rég elaszott az oltástól
2021. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Azt tudom,, és ?


Én meg arra gondoltam,hogy majd egyszerre mindenki bezúdul mindenféle kis-műtétre,kezelésre,stb.. amit már így is sokat halogattak,,azt akkor meg azért lesz leterhelve..

Kezelésre várók még többen is vannak,mint a covidosok....


Azabaj..

2021. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!