Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Fekete-Győr szerint biztosan az összefogás győz és hogy reméli, hogy a jobboldali szavazók méltósággal fogják viselni a vereséget, úgy ahogy azt ők tették?

Figyelt kérdés

"A politikus visszaemlékezett, hogy 2018-ban százezrek vonultak az utcákra, mert azt érezték, hogy el lett csalva a választás. 2022-ben nem tudja, mi lesz, azt tudja, hogy nyerni fog az ellenzék. Az, hogy hogyan fog reagálni Orbán Viktor, átadja-e a hatalmat, az rá van bízva.Az ellenzéki szavazók tisztelettel viselték a vereséget, reméli, hogy a jobboldali szavazók is így fognak tenni.


Fekete-Győr hangsúlyozta, hogy több millió ember áll mögöttük, nincs az összefogásból visszaút, a választók is ezt akarják, ezt tartják szem előtt. Ez az összefogás működni fog, mert az emberek azt akarják, hogy működjön."



2021. febr. 10. 09:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Még is egy politikus mit mondjon? Azt nem mondhatja, mi úgysem nyerünk, mi úgysem tudunk semmit sem csinálni, ezért szavazzatok ránk??
2021. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Ellentmondásos egy alak. Pont nem méltósággal fogadta a vereséget. A másik nagy port kavaró megszólalása pedig az volt, hogy bosszút állnak majd a Fideszes s*ggnyalókon. Egyre inkább azt érzem, hogy nem a 21. századba vinne át minket az ellenzéki összefogás, hanem a 20. századból a 19.-ik százaedba lépnénk vissza.
2021. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Remélem előtte azért jól leültetik hivatalos személy elleni erőszak bűncselekménye miatt... ugyanis olyan " méltósággal" viselte kedves Andriskánk a vereséget, ahogy én bantu néger vagyok. Semennyire!!

Tipikus neolibernyák barom.

2021. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez az embernek nem nevezhető lény jó lenne, ha elmenne előbb valahova dolgozni, hogy tudja milyen is az. Utána majd dumálhat hülyeségeket.
2021. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Én én láttam százezreket az utcán 2018-ban.


Arra se emlékszem, hogy Orbán nem adta át a hatalmat 2002-ben.


Jó cuccokat szív ez a srác, vagy nagyon 1G.

2021. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne már nem hülyíteni tovább az embereket!
2021. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
5# szerintem mind a kettő egyszerre!
2021. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogja mondani 2022-ben már látom előre, hogy "Meglátjátok nyertünk, csak elcsalták 2/3-al megint. Majd 4 év mulva ismét tarolunk"
2021. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

A fideszfanokat ismerve, ezek nem fogják szó nélkül elviselni a buktát.

Abban a tévhitben vannak, hogy a bálványuknak van egyedüli joga a hatalmat bitorolni Magyarországon.

Rendkívül agresszívak.

2021. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%

"Arra se emlékszem, hogy Orbán nem adta át a hatalmat 2002-ben."

Akkor elég szelektív lehet a memóriád. Orbi 2002 és 2006-ban is választási csalást kiáltott, és a szavazatok újraszámlálását követelte. Még tüntetéseket is szervezett.



Amúgy meg, nincs a véleményében semmi meglepő. Csak megnézte a közvéleménykutatási statisztikákat, ami alapján vezetnek.

[link]

2021. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!