Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vírustagadó vagy vírusrettegő...

Molnarmarcell21 kérdése:

Vírustagadó vagy vírusrettegő vagy (politika)?

Figyelt kérdés

Kissé szélsőségesen fogalmaztam meg a kérdést, bocsánat érte, de értitek: vírusrettegő, aki egyetért nagyjából az egészségügyi intézkedésekkel, vírustagadó, aki szerint a járvány mesterséges vagy mesterségesen fenntartott vagy ha a járvány valós is, de eltúlzott.


A szavazásnál jobboldalinak értek minden jobboldalit, legyen az kormánypárti vagy ellenzéki (Jobbik, Mi hazánk... stb.)



2021. febr. 10. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Jobboldali vagyok és vírustagadó
Jobboldali vagyok és vírusrettegő
Baloldali vagyok és vírustagadó
Baloldali vagyok és vírusrettegő
43 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Baloldali vírusrealista vagyok. Ilyen nincs a szavazataid között, ezért nem szavaztam.

Vírusrealista elismeri a vírus létezését, felméri annak veszélyét, és mérlegeli, hogy milyen óvintézkedéseket érnek meg a megelőzés érdekében.

Ezért egyetértek nagyjából az egészségügyi intézkedésekkel.

Viszont nem vagyok rettegő, mert ha utánanézel a rettegő és rettegés fogalom definíciójának, akkor az nem illik rám.

2021. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Középen álló józanul gondolkodó ember vagyok,sajnos ilyen opció nincsen.
2021. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vírusírtó
2021. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
De most tényleg. Én leszarom ez már diliház. Haggyál engem ezzel a kretén vírussal
2021. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Én is #1-essel vagyok, bár inkább balközépnek szoktam vallani magam.
2021. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem tagadom és nem is rettegek. Jobb.
2021. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Én #1-re szavaztam, mert azzal értek egyet.
2021. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

"vírusrettegő, aki egyetért nagyjából az egészségügyi intézkedésekkel,"


Az miért rettegés, ha valaki nem veri ki a heveny hisztit, mert fel kell venni egy maszkot?!

2021. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik sem vagyok.Létezik a vírus csak túl van már ez az egész spirázva és nagyon unom már hogy mindenhol ezt hallom.A maszk zárt térben rendben van de kinn teljesen értelmetlen és felesleges mert zárt térben szaporodik ez a kórság.Klíma betegséget idézhet elő és légzőszervi problémákat ha beleizzadsz a maszkba és az nem túl jó🤣🤣
2021. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Fideszes vagyok és óltás rettegő. Nem akarok kisérleti patkány lenni a háttérhatalóm kezében, nem akarok a gyikenberektől semmit elfogadni vagy zsidóvá válni, se mutánsá 1 év múva az óltás mellékhatásaként úgy hogy semmi bizónyiték nincs hogy a virus létezik, hagyjanak mán engem békibe.
2021. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!