Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így lehetne növelni a fiatalok...

Így lehetne növelni a fiatalok között azok számát akik hajlandóak beoltatni magukat?

Figyelt kérdés
A kínai vakcináról azt hazudnák, hogy japán vakcina és egy fecskendős loli anime nővér rajzával reklámoznák.

2021. febr. 11. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Plusz nem fogom magam beoltani mert asztmás vagyok allergiás és végzetes rohamot nem akarok kapni. Mondjuk oltsák azt akinek semmi baja.
2021. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%
na azert ennyire hulyek nem vagyunk 😩
2021. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell senkit sem oltani.Minek?🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez mekkora hülyeség, már ne is haragudj!

Elsőnek, én is asztmás vagyok, és pont, hogy be fogom magam oltatni, igaz, nme a kínaival, hanem az oxfordival. (Uk-ban élek.)

2021. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Mindenki maga tudja mivel akarja magát beoltatni vagy mivel nem vagy egyáltalán semmivel se
2021. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Szimplán csak rá kell bízni az emberekre, hogy mit szeretnének, - nem kell beleavatkozni (még közvetetten sem) más emberek életébe. Ami hatékony lenne, arról hallani sem akar senki, akkor viszont lehet mindenkinek békén hagynia mindenkit!
2021. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Ugye ezt humornak szántad? Mintha nem hazudna ez a szaros kormány már így is eleget. Mondjuk ha eddig nem hazudoztak volna össze-vissza, fele ennyire nem lennének bizalmatlanok az emberek.
2021. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Jó vicc!Megy a franc a méregért majd bolond volnék...🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nah... Nem. Egy reklámmal nem tudnának rávenni. Ha viszont egy real legal loli nővér adja be, az már más tészta. 😏
2021. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem biztos nem tudnál ezzel rávenni, de semmi mással sem.
2021. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!