Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted a vezér "meg merné...

Szerinted a vezér "meg merné lépni", hogy nem nyit ki március elsején sem?

Figyelt kérdés
Gulyás azt mondta hogy márciusban, áprilisban enyhítés várható, de most megint azt mutatják hogy hú de veszélyes lenne a "korai" nyitás.
2021. febr. 12. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
remelem nem
2021. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Hát szerintem már tisztába van vele mindenki, hogy még az agymosott hülyék szavazatát is elbukják, így szerintem lassan jön a nyitás
2021. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Simán. Itt lehetne heti análteszt+oltásigazolás nélkül börtön, csak nekapcsújjáklejazinternettet Birkaisztánban.
2021. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Meglépi, ha ezt kérik tőle a világ urai.
2021. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Te jó ég!


Szerinted lesz nyitás? XD

2021. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

#5 vagyok:


Már számtalanszor leírtam:


A választásokig nem lesz itt semmiféle nyitás.


O1G a választásokat rendeleti kormányzás hatálya alatt fogja lefojtatni, hogy biztosítani tudja a meghamisítás lehetőségét.


Vagy simán elhalasztja a választásokat.

2021. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Tavasszal a nép fellázad, ha nem lesz nyitás. Egyszerűen tömeges engedetlenség várható, ha az esti kijárási tilalmat fenn akarják tartani. Mindenkit nem lehet megbüntetni.
2021. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos az emberek nagy része engedelmes, hiszékeny birka, és mi, gondolkodó emberek túl kevesen vagyunk ahhoz, hogy forradalmat csináljunk, ezért aztán bármit meg lehet tenni velünk. Azért biztos, ami biztos, már elkezdtek egyre több új esetet hazudni, hogy kicsit letörjék az elégedetlenkedést.
2021. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Simán meglépi. Sehol máshol sincs nyitás sajnos, így nálunk sem lesz. Kis lazítás már van pár helyen, de nem számottevő.
2021. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy enyhiteni fognak ... reggel 5 helyett mar 3-tol mehetsz majd az utcara :)))
2021. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!