Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért ilyen tutyimuty...

A Fidesz miért ilyen tutyimutyi? Miért nem keményít be?

Figyelt kérdés

Márki-Zaj azt nyilatkozta, hogy „A tanárok és az orvosok sem tudják, hogy micsoda hatalom van a kezükben” Menjenek sztrájkolni, hogy elzavarják Orbánt. Most a száz éve nem látott vírus közepette menjenek az orvosok sztrájkolni, meg a tanárok és a gyereket ne lehessen az iskolában őrízni, szerinte. És erre a Fidesz semmit sem csinál. Tűr mint a...


Ez simán uszítás meg egy csomó BTK tételt üt. Fordított esetben az ellenzék már darabokra szedte volna Brüszellel egyetemben. Itt meg semmi !?



2021. febr. 12. 19:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Egyelőre még mindig szólásszabadság van, kedves kérdező. Nem tetszik? Oroszországban tárt karokkal várnak.
2021. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha olyan mentalitású országra vágysz amit leírsz akkor irány Belarusz, Oroszország, vagy Kína. Remekül fogod érezni magad.
2021. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező, ezt én sem értem. Az elmúlt 20 évben annyi sajtópert, rágalmazási pert kellett volna már indítani az ellenzékiek temérdek hazugsága miatt, de azt sem tették meg. Pedig csakis azzal lehetne elvenni a folyamatos hazugságtól a kedvüket ha kő keményen a pénzt bevasalnák rajtuk minden alkalommal.

Nem a BTK kell ide, hanem a polgári törvénykönyv.

2021. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Hát igen... a jelenlegi szintjéhez képest már valóban csak azzal tudna "bekeményíteni" a fidesz, ha elkezdene ellenzéki politikusokat, esetleg tüntetőket bebörtönözni, mint a fehérorosz barátaik teszik...


Ne izgulj kérdező, csak idő kérdése, sajnos. :-(

2021. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
3# hát ez jó. A pánikkeltéssel mi a helyzet? Ott nálatok.
2021. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Hány rágalmazási pert is vesztett a kormánymédia és hányat az ellenzéki?
2021. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Fsms ***** válasza:
74%
Kedves kérdező igazad van, márki-zajt egy normális országban már rég a gulágon lenne. Szólj a gazdádnak, hogy még szabadon van , és kérd hogy azonnal intézkedjen.
2021. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
10%
egyetértek én is a kérdezővel, okés, hogy szólásszabadság van, de az ellenzék az örökös hazudozásaival már tényleg túl megy minden határon. Ilyet normális párt más országban nem csinál.
2021. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
1. és 2. válaszát még annyival kiegészíteném, hogy a kérdező biztos nagyon jól érezné magát Észak-Koreában, Törökországban vagy Türkmenisztánban is.
2021. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Alex Fly ***** válasza:
88%
@3: ezt én sem értem. Főleg hogy a rágalmazó, hazudozó ellenfél már számolatlanul nyeri a sajtópereket a híresdn igazmondó kormánymédiával szemben, akik nem győzik közzétenni a helyreigazításokat a korrekt, pártatlanul tájékoztató, csakis az igazat megíró cikkeik miatt...
2021. febr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!