Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a nagy "gazdaság újraindítá...

Ez a nagy "gazdaság újraindítási akcióterv" és a nemzeti kamu konzultáció miatt valószínűleg Orbán enyhíteni fog márciusban a korlátozásokon?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 20:51
1 2
 1/16 árokpart ***** válasza:
70%
Ezt tőle kellene megkérdezned csak ő tudhatja.
2021. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem.Meg nem mentek elegen tönkre.Majd majusban talán aztán év végén megint jönnek a korlátozások csak szigorúbbak
2021. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem. Múltkori konzultáció is értelmetlen volt. Kidobtuk, eltüzeltük. Ugyan már. Elhiszi már bárki is hogy ez az ember mint az Isten értünk teszi a dolgát vagy az általa kiválasztott csapata? Akartam én ezeket? Hát nem. Ideje lenne felébredni mindenkinek és le váltani őket vagy eltakarítani. Csak félnek az emberek.
2021. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szerintem sem akarna még. De akkor minek az gazdaság újraindítási reklám, meg a nemzeti konzultáció? Tisztan látszik az emberek mit akarnak, hogyha ezek után azt hozza ki ebből, hogy az emberek nem akarnak nyitást, saját magával csesz ki, mert max 1-2 birka hinné el.

Én arra gondoltam, hogy a konzultáció után "az emberekre lehet kenni" ha lesz valami rossz következménye a nyitásnak, és így tolja át a felelősséget.

2021. febr. 13. 20:57
 5/16 A kérdező kommentje:
Persze az utóbbi nem érdekel, kire ken mit, csak történjen már valami
2021. febr. 13. 20:58
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

4


Az a baj hogy nem csak 1-2 birka van

2021. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Azért a sok propaganda hogy a birkák 2022-ben is rájuk szavazzanak
2021. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

Megint kezditek. Az elején ment a hiszti, hogy nincs elég lélegeztetőgép, tömegek fognak meghalni stb. - amikor kiderült hogy van elég felszerelés és nem haltak meg akkor nem az jött, hogy bocs tévedtünk, hanem hogy túl sok van, túl drágán és nincs is járvány stb.

Aztán jött hogy örökkönörökké Orbánnál lesz a hatalom, mert nem fogja azt visszaadni a parlamentnek - amikor 3 hónappal később kiderült hoyg nem így van, akkor nem az jött hogy bocsika, hazudtunk, hanem hogy megijedt.

Aztán jött a mese a kötelező védőoltásról, majd a rettegtetés arról hogy nem is lesz elég oltás, most meg kezded ezt kérdező.

Ha meg nem lesz lazítás a korlátozásokon, akkor megy majd a szöveg, hogy nem is volt semmi értelme a konzultációnak, meg nincs is semmi hatása az akciótervnek blablabla..

2021. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Már egy hónappal ez előtt azt nyilatkozta, hogy húsvétra talán már jók lehetünk.


Elég konzekvensen nyilatkoznak ebben a témában és komolyabb lazítások szerintem ennek megfelelően tavasz közepére, végére várhatóak. (pontosat nem lehet mondani, mert a járvány is képlékeny, meg a vakcina szállítások is de ha minden jól menne akkor a kormány is nagyon érdekelt abban, hogy minél hamarabb lazítson)

2021. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

9


Mennyit fizetnek egy fidesz bérencnek?

2021. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!