Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége jólétben...

A magyarok többsége jólétben él, sokan miért hiszik el azt a hazugságot hogy itt szegénység van?

Figyelt kérdés

Relatív elég sok embert ismerek Budapesten és vidéken egyaránt.


Egy olyan embert nem tudok mondani aki legalább a havi 300-400 ezret ne keresné meg.


Van köztük festő, burkoló, fogorvos, ügyvéd, személyi edző, auto értékesítő, takarító vállalkozó meg még vagy 20 féle terület/szakma.


Mindegyik kulturált lakásban/házban él, van normális kocsija, külföldön nyaralnak.


Egy a titok: nem szabad megijedni a munkától és életrevalónak kell lenni, folyamatosan keresni kell a lehetőségeket.



2021. febr. 13. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
14%
Egy orvos ismerős, láttam a könyvelési anyagot. 20 milliót bezsebel havonta.. úgyhogy az orvosokat se kell félteni. :D
2021. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tud mindenre egy-két példát hozni..

De a nagy átlag az bizony piszok sz@rul él szerte Magyarországon!

2021. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
7%
22 ha így lenne akkor nem szavaznának fideszre.
2021. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
90%
A fideszre azért szavaznak mert sorosmigránsbrüsszel szenth nemzethi *MAGYAR* -ság, lehagytuk a nyugatot stb
2021. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
5%
Dehogyis. Én azért szavazok, mert jól élek. Mindenem megvan. Akkor minek kockáztassak az ellenzékkel, ha nekem a jelenlegi teljesen megfelel?
2021. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
91%

25-ös: a komcsik voltai ilyen önzők: nem az ország jóléte, csak az ő privilégiumai számítottak!

Na, az Orbán-csahosok is ilyenek!

Különben ha itt egy cseppet is jólét lenne, akkor a migráncsok ide akarnának jönni, nem pedig Nyugatra!

Debrecenben a migráncs lázadás sem azért volt, hogy maradhassanak, hanem hogy mielőbb elmehessenek ebből a szegény országból...

2021. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
74%
Az ellenzéknek lassan nulláról kell kezdeni a nerpótló építgetését, miközben barátaid de facto évekig hatalmon maradnak, függetlenül attól, ki nyer a választáson. Szerintem ne félj attól, hogy nagyon nagy kockázat akárkire is szavazni a Fideszen kívül. Igazából a Fidesz se jelent semmi bizonytalant, kérdés, hogy mit szánsz a hazádnak, már ha szabad ilyen nagy szavakkal dobálózni mellébeszélésen kívüli kontextusban is... Esetleg a szívedre is hallgathatsz ikszelgetéskor. Úgy értem valóban.
2021. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj hogy lassan egy átlag lengyel a magyarhoz képest már olyan álom világba él magyar szemmel hogy csak na és akkor az angol dán svájci átlagról ne is beszéljünk.
2021. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
22%
A nyomor már akkora, hogy Orbán és a hordája a szemétdombra kerül!!!
2021. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
4%
A tágabb környezetemben is kb mindenki dőzsöl. Kocsik, programok, életrevalók. Néha én sem értem hol vannak a szegényebbek, rajtunk kívül. Mi takarékoskodunk, és néha azt hiszem tök jó ruháink-lakásunk-életünk van, aztán nézem hogy te jó ég pl a lakásunkat szakik közül kb 99 % lefikázza mert csóró nekik nem elég márkásak a holmik, meg kicsi. Nem ehhez vannak szokva, nagyobbakban dolgoznak, sajátjuk is csodás állítólag mindig.
2021. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!