Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem ócska ez, hogy...

Csak szerintem ócska ez, hogy Bodolainak össze volt készítve egy repülő, hogy Bécsbe tudjon menekülni?

Figyelt kérdés

[link]


"Bodolai: Nekem össze volt készítve egy repülőgép, hogy ha valami gond van, el tudjak menni Bécsbe"


Kicsit úgy beszél Bécsről, mintha egy InterCity-vel nem lehetne ott lenni pár órán belül. Vagy mintha a világ vége lenne, ahol nem tudnak utána nyúlni ha akarnak.



2021. febr. 13. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

- Megnéztem a Partizánon az interjút. Őszinte leszek, én még ilyet nem láttam, ami ott volt.

- Volt egy narratíva az Indexről, amit a távozó újságírók mondtak el, ezt hallhattuk a nyár során

- Volt egy narratíva az Indexről, amit párhuzamosan futott a kormányzati sajtóban

- Most meg előállt a Bodolai egy harmadik narratívával

- Nagyon furcsa volt az egész interjú. Lehet látni a gesztusokon, hangon hallani ha valaki hazudik. Sokan ezt jól tudják leplezni, de akkor is vannak apró árulkodó jelek. Meg van a tipikus politikus viselkedési mód, amikor előre elgondolja, hogy mit fog mondani és ez érződik a beszédén. Amit a Budolai mondott, az a testbeszédéből teljesen úgy tűnt, mintha igazat mondott volna. Ha meg elgondolkozik rajta valaki, akkor meg arra is gondol, hogy simán hazudhat is. Ha a kettő közül kellene választani, az utóbbit mondanám, de őszinte leszek: nem vagyok biztos a választásomban.

- Vagy igazat beszél vagy nagyon jól tud hazudni (zseniálisan jól), ha hazudik, én még így embert nem láttam hazudni

- Érdemes végignézni az egész interjút, ez a repülőgépes sztori csak egy momentum az egészben

- Az elején mesél arról, hogy dolgozott a titkosszolgálatnál is, ez volt az első állása. Lehet, hogy ott jó kiképzést kapott

- Mindenki döntse el magának, hogy hazudik-e vagy sem. Én inkább arra hajlok, hogy igen, de nagyon meggyőzően adta elő magát, így kicsit bizonytalan is vagyok.

2021. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem érdekelt, hogy mit mond.


Engem csak ez a szánalmas "elrepülök Bécsbe egy magángépem, gulágra ne küldjenek vagy meg ne folytsanak egy tál Chocapic-ban" dolog érdekelt.

2021. febr. 13. 23:51
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Amit az idézőjelben írsz, azt nem mondja.
2021. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Édes istenem. Triviális, hogy nem mondja.


Arra céloztam mennyire ócska, hogy valakinak az a nagy megmenekülés, hogy elsétarepülőzik a szomszédba.


Én is megyek luxustrunéra nyáron a családdal. Varjúpicsaalsón leszünk...

Menő, nem?

2021. febr. 14. 00:13
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
A partizán egy hazugsággyár.
2021. febr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
5-ös, akkor Jeszi, Gajdics és Fürjes Balázs is asszisztál a hazugsággyárnak?
2021. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az egybites agyhalottaknak persze elképzelhetetlen, hogy létezik olyan szám, hogy három, aki hazugsággyárnak nevez egy baloldali "médiát" (valójában is hazugsággyárat) az csak fideszes, vagy náci lehet.
2021. febr. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az a furcsa az egészben, hogyha simán a NER, vagy a Fidesz akarta volna bekebelezni, akkor erről miért ilyen suskusban, meg kódoltan beszélnek? Az ilyesmit nyíltan ki szokták mondani minden esetben. Olyan, mintha itt valami másféle szereplő jött volna be a képbe, de ez már csak konteózás. De a nyilatkozatok, meg a sejtetések azt sugallják, hogy itt valami NER-en és Orbánon kívüli (felüli?) dolog zajlott az index-szel.


Orbánnak szerintem nem érdeke, hogy eltűnjön a balos sajtó, hiszen a jobbos média abból él, hogy az indexet, telexet, 444-et, stb. ostorozzák (akik szerintem egyébként időnként adják is kicsit a lovat alájuk, de nincs ezzel baj, ha valaki az átlagnál kicsit provokatívabb, legalább jobban megmarad az emberekben, ha valami témát boncolgatni kezdenek)

2021. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
A kérdésed nem kérdés. Van egy véleményed, amihez helyeslőket keresel, hogy az ellen élménnyel élőket aztán jól ledorongold. Ezt a retorikát hívják burkolt gyűlölködésnek.
2021. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is értesz magyarul, látom.
2021. febr. 14. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!