Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint itt nincs jólét...

Aki szerint itt nincs jólét az miért nem megy külföldre?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja megbecsülni hogy egy jóléti államban él az miért van itt?

Emberek milliárdjai élnek rosszabb körülmények között mint a magyarok.

febr. 14. 15:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%

Mert az itt vergődők nem többet akarnak keresni, hanem magasabb segélyeket akarnak.

Segély meg ugye nem jár magyar állampolgárnak.

febr. 14. 17:26
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
10: felteszem a kérdező a fehér emberekre gondolt elsősorban
febr. 14. 17:27
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

mennyit keres egy egyetemi tanársegéd?

megnézte a kérdező a közalkalmazotti bértáblát?

diplima +10 év munakviszony kiad vagy 150 ezret nettóban.

micsoda jólét van!

febr. 14. 17:39
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Ez mondjuk igaz.

Nekem is leesett az állam, amikor kiderült, hogy a tanár, aki magyaráz nekem, vagy 180 nettót keres.

febr. 14. 17:42
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

Kritikát az itthon élők is megfogalmazhatnak,ha tetszik ha nem . Attól,hogy nem tetszik,hogy az aktuális kormány pöcegödrőt csinál az országomból ,attól még ez az én hazám is és majd elmegyek akkor ha én akarok .

Haza != FIDESZ ,de vicces,hogy pont ti a magyarellenes bűnöző kormány nyalókái küldenétek külföldre a normális embereket :D

febr. 14. 18:10
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
A legtöbb ilyen embernek csak a szája jár. Tenni nem akar érte, vagy nem is tud. Az ilyen ha elmegy külföldre, akkor ott is csak tengeti az életét, vagy hazajön, mert nem bírja a munkát.
febr. 14. 20:10
 17/17 anonim ***** válasza:
47%
Mert nyugaton dolgozni kéne. Köszi azért ennyire nem kell a jólét. Én úgy szeretnék a hazámban boldog, sikeres és jó módú lenni, hogy aktát tologatok büfés diplomával. Túl nagy kérés lenne?
febr. 14. 20:19
1 2

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!