Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cseh & Donáth azért nem...

Cseh & Donáth azért nem szülnek gyermeket, mert az jobboldali? Ők a liberális életük miatt áldozzák fel magukat?

Figyelt kérdés

Nyugaton hirdetik a liberáliosok, hogy a gyerek vállalás az súlyosan környezetszennyező és nem szabad a környezetet kitenni ennek. Másrészt ugye minek is, hiszen rengeteg migráns van afrikában, ázsiában. Elég behozni őket és máris fel van töltve az ország


Magyarországon van egy olyan ellenzéki mozgalom is, hogy "Fideszessel nem szexelünk". Pont ők alapították meg. A médiában úgy festik le a gyermekvállalást, hogy Orbánnak a NER-nek szül a mai ember gyermeket, hogy dolgozhasson a német rabszolga összeszerelő üzemekben.


Lehet ez is benne van hogy nem nemzenek gyermeket? Lehet hogy Cseh Kati és Donáth Anna szeretnének gyermeket, akik olyan bájos liberálisok lennének, mint ők csupán azért nem teszik, mert "feláldozzák" maguk a liberális értékrend oltárán?



2021. febr. 14. 20:27
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
84%

Azért az is egy színvonal, amikor azért kötünk bele egy politikusba, mert nincs gyereke.

Tehát nem arról szól a vita, hogy "X ezt mondta és szerintem nincs igaza, mert..." vagy "szerintem túloz abban, hogy...", hanem arról, hogy van-e gyereke - őrület...

2021. febr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
91%
Sajnálom, de ilyen légből kapott hülyeséget még nem olvastam ezen a fórumon. Egy politikai párttal szembeni nemtetszését az ember ne ilyen összeesküvés-elméletek és hírek elferdítésével fejezze ki, hanem alapozza meg rendes tényekre. Most ha te a nyugati abortusz legalizálás folyamatából ezt szűrted le, az egy dolog. Ilyen gondolatmenet szerint azért van vírus és karantén a világ sok országában, hogy az érkezett földönkívüliek hajóinak maradványait el tudják takarítani. ;) Természetesen a gyerekszülés nem jobboldali, és valószínűleg azért nem szültek gyereket, mert ők mint magánember nem szeretnének, vagy csak később terveztek, és úgy tudom erre 40 éves korukig még ráérnek. Egyébként egy liberális beálítottságú személy, az amerikai CNN felmérései szerint, szívesen hangoztatja nézeteit és leggyakrabban közösségi ember, ebből következhet, hogy szívesen alapít családot.
2021. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
8%
Házasnak házasok amennyire én tudom. De mivel náluk az ideológia áll az első helyen, ezért nem hinném, hogy vállalnának gyermeket. A liberális fanatizmus többet ér náluk, meg ugye ezzel tudnak villogni.
2021. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
88%

23-as: mi az a liberális fanatizmus? és mi köze a gyermekszüléshez?


honnan tudod, hogy náluk az ideológia az első?


egyébként Cseh most ment férjhez, Donáth, ha jól emlékszem, nemrég.

2021. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
😭😭😭 ekkora hülyeséget még nem olvastam
2021. nov. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%

24


Nem én találtam ki, hogy náluk az az elvárás, hogy egymásra licitáljanak abban, hogy ki mekkora mélyliberális. Azt sem én találtam ki, hogy a mainstream progresszív felfogás szerint a gyerek nem lehet része ennek.

2021. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, felebaráti szeretetből a te érdekedben remélem, hogy csak troll vagy.
2021. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

#26, Így van. Nem te találtad ki, hanem a félkegyelmű Echo TV-s, lakájmédiás "megmondóemberek" akik normalitássá változtatják az arrogáns pökhendiskedést nagy keresztény-konzervatív mivoltuk ellenére. Normális helyeken nem az alapján ítélnek meg valakit, hogy van-e gyereke vagy nincs.

Ez mindenkinek a magánügye, de látom neked is az a legnagyobb problémát, hogy 2100-ra így lehet kihal a magyarság. Az, hogy a keresztény-konzervatív oldal tagjai sorra válnak és vesznek el fiatal csinibabákat az természetesen rendben van, a gyereket abba is bele lehet tenni, igaz? Vagy azt se tudod miről beszélek mert az M1-en erről nincs szó és biztos csak Soros találta ki ezt is, hogy betudja telepíteni a migránsokat.

2021. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
60%

24 - lehet, hogy nem te találtad ki, de attól még elmondhatnád, hogy mi az hogy "mélyliberális", pontosan hogy ismerhető fel és vajon Donáth Anna mi alapján az?

És hol olvastál olyat, hogy a "progresszív felfogás szerint a gyerek nem lehet része ennek"?

2021. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

28


Ha elvonatkoztatok az Echo tévétől, a nagyon mélyenliberális politikusoktól és szavazóiktól akkor is ugyan azt hallom és olvasom, amit az Echo tévé állít. Nekem itt dumálhattok, hogy hülyeség, de amikor Donáthtól azt látom, hogy Roma Lives Matter (ugye romák nélkül senki sem lehet nagy liberális), meg, hogy itt intézményesített rasszizmus van, akkor arra nehéz ráhúzni, hogy kitaláció. Meg folyamatosan azt olvasom gyermekvállalás kapcsán számos hiperliberális szavazótól, hogy aki gyereket csinál, az konkrétan kinyírja a Földet. De arra egy épkézláb magyarázat nem jön, hogy miért ne aggódjak azon, hogy mi lesz a jövőnkkel, ha elfogyunk a fenébe? Tudom, tudom, majd jönnek Ahmedék, és az nekünk nagyon jó lesz. Persze aki megaliberális, az nem olvassa Ahmedék fejére, hogy miért csinálnak annyi gyereket...ezek szerint a Föld csak a magyaroktól pusztul.

Egyébként a szokásos M1-ezés nélkül már nem is tudtok létezni?

Azt hiszitek, hogy annyival különb az ATV vagy a Klubrádió?

2021. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!