Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent az a kifejezés,...

Mit jelent az a kifejezés, hogy "normalitás"? Sokszor olvasom itt politikai kategóriában, kifejtenétek?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy használják, de nem annyira tudom, hogy mit értenek alatta. Rákerestem neten, de konkrétumot nem igazán találtam. Köszönöm a válaszokat és a segítséget előre is.
2021. febr. 15. 23:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Mivel a hatodik válaszban leírtam, hogy megtettem és az előtt mindössze 3 válasz foglalkozott a normalitással, abból a harmadikat pont én bíráltam, így nem bonyolult rájönni, hogy az első kettő egyike az enyém volt.

Segítek, az enyém a második.Olvasd el!

2021. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, ebben a kontextusban a normalitás az a normális állapot, vagyis az az állapot ami rendkívüli körülmények és események hiányában bekövetkezik.

Például normális az, ha az iskolás korú gyerekek munkanapokon iskolába járnak. Ettől eltérhetünk ha valami rendkívüli történik, mondjuk hószünetet rendel el az iskola mert teljesen leállt a közlekedés, vagy jelen esetben ha járványügyi vészhelyzet miatt távoktatásra állnak át. De ha covid után helyreáll a normalitás, az azt fogja jelenteni hogy ismét iskolába járnak a gyerekek munkanapokon.

2021. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 Jó magyarázat, érthető!
2021. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!