Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 22-ben az összefogás...

Ha 22-ben az összefogás ellenére a magyar emberek mégis a Fidesz mellett döntenek negyedszerre is zsinórban, akkor az ellenzék végre befogja a száját és feldolgozza, hogy nem akarjuk őket?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

"a magyar emberek mégis a Fidesz mellett döntenek"


Aki magyar, az nem szavaz a fidesz-bandára!

2021. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Bármi lesz, én Orbán Viktor mellett állok!
2021. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
#3-as lényegében egyet értek veled.Csak kicsit nyersen fogalmaztál,de igaz amit írsz😁😁Én sem vágyom erre az emberre és bandájára ismét.Elég volt már belőlük és az ígéreteikből amit félig tartanak be és trükkösen
2021. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha az emberek fele (tudom tudom narancs tolajv keresztény orsós földön ez 2/3), azaz 50%-a az Orsósra szavaz, az pont azt jelenti hogy van helye az ellenzéknek.

Tudod, fele. Mint legutóbb.

2021. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Rendesen forog a gyomrom tőlük....Undor😒😒
2021. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

A fityesz bandára értem

x6-os voltam

2021. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
👍👍👍
2021. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
lehet hogy nyer a fidesz de az csak ennek a kiváló igazságos választási rendszernek lesz köszönhető, ahol azt aki nyer még pluszban kompenzálják. De simán nyerhet az ellenzék is. Ha a fidesz nyer ennek az ellenzéknek vége lesz, de jön másik. Az meg hogy "nem akarjuk őket" elég érdekes mert a fideszt sem akarja az ország kb kétharmada, mégis ők vannak és úgy beszélne mintha az ország kétharmada választotta volna őket. A valóságban a 18 év felettiek egy harmada szavazott rá.
2021. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazzunk inkább úgy, hogy a Fidesz hozza a saját szavazóbázisát (akik akkor is odaszavaznának, ha kiderül, hogy Soros Orbán apja), az ellenzéki összefogás meg képtelen megszólítani a társadalom másik felét ahhoz, hogy kormányváltás legyen.

De nem hiszem, hogy befognák a szájukat. Inkább az a kérdés, hogy képes-e egy vállalható politikai erő reális alternatívaként fellépni.

2021. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

9-es!

[link]

2021. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!