Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kínai vakcina csak a full...

A kínai vakcina csak a full fideszeseknek lesz jó?

Figyelt kérdés
Ki hisz még Orbánnak?

2021. febr. 16. 12:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%
Itt most nem a vajdában kell hinni, hanem a vakcinában.
2021. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
46%
Xd úgy tűnik. Én telibe kakailom mit rendel be és hoz be. Azt kezd vele amit akar. Miatta nem fogok önként kérni belőle. Akár megihatja az egész szállítmányt megfulladásig, de én élni akarok hagyjon már
2021. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
1: abban elég nehéz, mert még mindig nem publikálták a vizsgálatok adatait.
2021. febr. 16. 12:59
 4/28 anonim ***** válasza:
57%
3$ de ugye azt is tudod, hogy már több millió embert oltottak be vele, gond nélkül.
2021. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
4: ezt majd akkor hiszem el, ha erre lesz bizonyíték is, nemzetközi szakértők által elfogadva.
2021. febr. 16. 13:06
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Pontosítok: a kínai vakcina csak azoknak nem lesz jó, akik politikai alapon közelítenek meg bármilyen kérdést és azt vallják, hogy ami kínai az csak szar lehet, vagy ha Orbán rendelte, akkor az csak szar lehet. A normális embereknek a jelenlegi információk alapján jó lesz a kínai vakcina.
2021. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

"1: abban elég nehéz, mert még mindig nem publikálták a vizsgálatok adatait."


Az amcsi oltóanyagét publikálták Norvégiában, ahhoz mit szólsz?

2021. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%
#6 Politikai pártállástól függetlenül semmiféle információ vagy dokumentáció nincs arról a vacakról. Ez pont, hogy nem politikai kérdés, nem azért sz.r, mert Orbán rendelte, sz.r, mert tudományos értelemben sz.r.
2021. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Én is inkább egy másik vakcinát adatnék be magamnak, ha lehetne választani, de ha nincs más, a kínait is elfogadom. Valóban nincs sok nyilvánosságra hozott adat róla, meg kicsit elavult a technológia, de eddig úgy tűnik, az immunitás így is kialakul. Több országban használták már, és komoly mellékhatásokról senki sem számolt még be. Az orvosok nálunk, ahogy a világon mindenütt alapvetően óvatosak, a hippokratészi eskühöz híven inkább nem alkalmaznak valamit, ha félnek, hogy ártanak vele.

A COVID-19 elleni védekezés nem politikai szimpátia vagy ideológia kérdése, én most félreteszem, amit a Fideszről, vagy személy szerint Orbán Viktorról gondolok, és nagyon nem tetszik, ha felelőtlen emberek politikai tőkét próbálnak kovácsolni a járványhelyzetből. Szerintem ilyen válsághelyzetben inkább össze kellene fogni, ahogy számos országban teszik, ahol az ellenzék nem agitál az oltás ellen.

2021. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
#9. A kínai most érkezik hozzánk. Be fogja vizsgálni az OGYÉI és az NNK. Ha előbbi megadja rá az engedélyt (ahogy az orosz vakcinára is), akkor azért beoltatnád magad vele?
2021. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!