Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek tényleg 2022 ig...

Szerintetek tényleg 2022 ig tartanak a korlátozások?

Figyelt kérdés

febr. 16. 21:51
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
febr. 16. 21:53
 2/49 anonim ***** válasza:
44%
Annál jóval tovább, 2024-2025-re várható valódi újranyitás. De ha a Fidesz kerül hatalomra, lehet itt elhúzzák 2026-ig is, ki tudja.
febr. 16. 21:57
 3/49 anonim ***** válasza:
30%

Bazz, miért lenne hamarabb?

Az oltásig biztos nem fogják feloldani, csak nem mondják meg.

febr. 16. 22:01
 4/49 anonim ***** válasza:
33%

#2-es gondolkozásúaknak mondanám vagy kérdezném.

Ha VILÁGJÁRVÁNY vagy, és kb. mindenhol szigorítanak, akkor miért Orbánozni kell?

Tavasszal-nyáron pl az olaszoknál (IS) totál zárlat volt, míg itt nekem az ukrán vendégmunkás is nyomatta, hogy "Itt nincs koronávírus".

Szóval nekem a problémám az, hogy globális gondból lokális balhét csinálnak, miért?

De persze ez érthető a homo sapiens sapiens fajból, hogy aki "feljebb van" az a bűnbak, -vagy épp a jótevő-, és ilyenkor a plebs a felsőbb rétegek ellen fordul, de miért nem lehet felfogni, hogy máshol is ez a helyzet, ha nem, gázabb? Vagy azt is a gonosz Orbánotok csinálja?

febr. 16. 22:08
 5/49 A kérdező kommentje:

4 es.

Máshol pl. nincs kinai, illetve orosz vakcina köteles feloldás ..

Máshol csak európai illetve amerikai vakcina van , ugyanis abba kevesebb gén mósoditó ipari hulladék van.

A háttérhatalom révén Orbán Viktor és a fajtái Európai szinten az 5 helyen álló vagyonnal rendelkeznek.

És minden magyar embert kicsinál , a csordája kivételével , azért , h utána egy cigi áráért felvásárolja őket. Azért mindenki Orbánoz.

De te mint fideszes ezt sohasem fogod megérteni. Szavazz rá , és hátha egyszer kivégez.

febr. 16. 22:29
 6/49 anonim ***** válasza:
79%

5ös!

Már fel akartam tenni egy hasonló kérdést.

Igazából a nyugati vs. "keletei" vakcina izéből színtiszta politikát csinálnak mindkét oldalról.

Én erre nem tudok mit mondani. Csak annyit, hogy az összes PUBLIKUS vakcina -lévén nyugati vagy keleti- leírása megtalálható. Vagyis úgy mondom, hogy milyen elv szerint működik.

Szóval az ilyen nyugati vs keleti vakcinából, meg az ebből való balhéból az jön ki jól, akinek jobb a propagandája. És az meg tényleg igaz, hogy a magyar lakosság jelentős része "keleti" vakcinából lett beoltva eddig kb. mindenből, még az én '95-ös generációm is ezen elv alapján van.

Én nem porogálom egyik fél vakcinázását, sem döntéshozatalát, de az azért tényleg igaz, hogy '45 óta "keleti" vakcinával lettünk oltva. Én példát is tudnék hozni a közvetlen környezetemből a "keleti" vakcinából a "gyermekbénulásra".

Viszont hogy csorogjon a nyálatok meg akik figyelik a gépelésem: én sem a nyugatival sem a keletivel nem oltatom be magam^^

febr. 16. 22:52
 7/49 anonim ***** válasza:
85%
Ja még annyi, hogy ebből az orosz-kínai vs nyugati vakcinákból csupán politikai izét csinálnak. Szóval semmilyen szakmai alapja nincsen. De facto.
febr. 16. 22:53
 8/49 A kérdező kommentje:
6,7. Hát ezt én se értem , aki be szeretné oltatni magát , az oltassa be magát , aki nem az nem, viszont nem kéne a fidesznek diszkriminálnia az embereket , nem kötelezhet senkit se az oltásra.
febr. 16. 22:58
 9/49 anonim ***** válasza:
71%

Ja igen ez meg a másik. Miközben az egész világ fulladozik. Akkor aki:

Oltaná magát: fideszes

Aki nem: Az ellenzéki

Na itt van a kutya elásva nálatok, de nagyon durván. Idióták :)

febr. 16. 23:01
 10/49 A kérdező kommentje:

9.Ennyi erőből felteszem ezt a kérdést!

Azért vagyok idióta mert nem szeretnék meghalni?

febr. 16. 23:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!