Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Émelyeg a gyomrotok Magyarorsz...

Émelyeg a gyomrotok Magyarországtól?

Figyelt kérdés

Dehunizáció, korrupció, buta emberek tömkelege, igénytelenek, rasszisták, homofóbok. Verik a mellük hogy mekkora magyarok közben egy gyárban dolgoznak.

Ha lenne lehetőségem nem lenne kétség, hoyg elhagynám az országot, mondjuk nyugatra, nekem iylen fejletlen magyarság nem kell!

Állandóan Trianon, izraeliták, menekültek, melegek; közhangulat nulla, nyomasztó. Ha valaki ezt az országot emlegeti a rasszista torockkai jut az eszembe meg az orban...

Ráadásul a legtöbb ember itt igénytelen, tanulatlan, bigott vallásos aki nem tud együttérezni másokkal!


Sokan fogják még elhagyni ezt a lepratelepet.



2021. febr. 16. 22:34
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te félreérted Karinthyt.


Az egy paródia

Te meg egy rossz vicc vagy.

2021. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
85%
A szivárványos zászló egy ideológia, egy eszmeiség jelképe, szemben az Árpád-sávval, ami nemzeti jelkép. Ez pedig igenis különbség.
2021. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
Karinthy zseniálisan utánozza Adyt igen! De a témaválasztáson el lehet gondolkodni miért nem inkább egy héjanász az avaron kategóriában írt
2021. febr. 16. 23:28
 34/58 anonim ***** válasza:
84%

Kérdésedre a válasz jóval összetettebb. Mentalitás. Legkisebb kör a család milyen mintát lát a gyerek ha felnő? Majd jön rá a média agymosás, politika.


Magyarországon mentalitással meg a gazdasággal van a gond,meg mostmár hozzá jött a jogtiprás meg a nép elbutulása. Azon kívül minden jó.


Én is azt mondom, h más országokban is van jó meg rossz dolgok.


Kérdező! Írd le milyennek szeretnéd látni ezt az országot!

2021. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:

Jó! Toleráns, liberális, befogadó - ezek úgy gondolom humánus nézetek!

Nyitott, nyugatias,

2021. febr. 16. 23:57
 36/58 anonim ***** válasza:
75%

Toleráns? Legyen, de a tolerancia ne legyen eltúlozva, van egy határ.

Liberális ma már inkább szitokszó és jogosan.

Befogadó? Kit fogadjunk be? Csak nem azokat a toleráns liberális migránsokat? Biztos a társadalom értékes tagjai lennének...

2021. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
75%

"igénytelenek, rasszisták, homofóbok"

Ahhoz képest pl. tipikusan a nagyon liberális politikusok olyanok, hogy több kosz van a fogukon, mint egy disznótelepen

2021. febr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
93%

Nem, az én gyomromnak semmi baja.

Kedves kérdező, annyira kellemetlen a helyesírásod és az egész retorikád, hogy erre valóban okkal mondható a nagyon igénytelen jelző. A nem túl jó mentális állapotodról nem is beszélve.

Aztán leszólod például a gyárban dolgozókat, miközben magad vallod be, hogy nincs lehetőséged elmenni? Na, hogyhogy? Nekem eddig minden ismerősöm el tudott költözni külföldre, aki szeretett volna, legyen az gyártósori dolgozó, vagy éppen orvos. Ennyire tehetségtelen és életképtelen vagy? Nyilván, hiszen ezért nincs lehetőséged. Akkor meg tényleg ne szólj le másokat. 😊 Feltételezem, jó, piacképes végzettséged sincs, erről te tehetsz, senki más.

Én már voltam mindenhol Európában, azon kívül is sok helyen, a gimi felét és az egyetemet Bécsben végeztem, mégis imádok itt élni. Engem csodás emberek vesznek körül és tudok boldogulni. Ehhez csak normális dolgot kellett tanulni és nem egy méregokádó jellemnek lenni. Próbáld ki te is, jobbulást. Rettenetes mentális állapot lehet, amiben vagy. Bármikor el lehet költözni, viszonylag tehetségtelen embereknek is sikerülni szokott, el sem tudom képzelni, te milyen mélyen vagy minden értelemben, hogy neked nem megy. 😒

2021. febr. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy hiába idezed Adyt, ott a Föl, föl dobott kő például, mindig visszatért, szerette az országot, csak dühös volt rá. Karinthy versét pedig nem kevertem volna bele, mert az egy kvázi paródia gyűjtemény.

Ha igazán Ady verseket akarsz, akkor a Magyar ugar kötet és abból pl a Hortobágy poetaja.

Na mindegy.

2021. febr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
14%
Nekem igen.
2021. febr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!