Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor szerintetek...

Orbán Viktor szerintetek alkamas miniszterelnök?

Figyelt kérdés
Degradálást nem kérek!

2021. febr. 16. 23:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Hát, nem tudom. Azt hiszem, 1-2 ciklus még kell, hogy kiforrjon a véleményem... :D
2021. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Milyen szempontokra gondolsz, amikor az alkalmast kérdezed? Pl. hogy az elveit át tudja ültetni a gyakorlatba? Ha erre gondolsz, akkor igen. De ennek lehet még más megközelítése is.
2021. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Állampolgárokkal való bánásmódra gonndolok ilyenkor.
2021. febr. 16. 23:33
 4/25 anonim válasza:
43%
A sok rossz közül ő a legjobb
2021. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Ja, értem. Szerintem vannak jó ötletei, amiket lehetne támogatni. Megmondom őszintén, hogy nekem az nem szimpatikus, ahogy az állampolgárokkal kommunikál. Szerintem a Fidesz abban téved, hogy az állampolgároknak inkább szlogeneket kell mondani, mintsem 2-3 mondatban elmagyarázni, hogy mi van. Ahelyett, hogy bedob egy ilyen hangzatos szlogent, hogy "Soros terv, ez veszélyes", ehelyett ezt el lehetne mondani három egyszerű mondatban. Megmagyarázni, hogy mi a helyzet. Szerintem bármelyik magyar állampolgár megérti pár mondatból, hogy mi a Fidsz álláspontja, nem kellenének ezek a szlogenek, meg plakátok stb. Szerintem, ha nyugodtabb lenne a kommunikáció, még többen szavaznának rá. Sok embert egyszerűen felk.úr ez a mostani kommunikáció.
2021. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

"A sok rossz közül ő a legjobb"


Honnan tudod a többi milyen lenne?

2021. febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
37%

6

A mögötte állókból.

2021. febr. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem indirekt módon bizonyítható, hogy alkalmas. Ha nem lenne az, akkor képtelen volna olyan döntéseket hozni és úgy irányítani az országot, hogy a szavazók legnagyobb csoportja 2006 ősze óta minden vasárnap rá akarjon szavazni. Ha nem volna alkalmas, szerintem már rég nem volna miniszterelnök.


Az első válaszon jót nevettem, pacsi. :D

2021. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%
Jelenlegi jelöltek közül egyik sem alkalmas, szerintem. Viszont még mindig a Fidesz a legjobb a sok párt közül. NEM vagyok Fideszes! És NEM IS leszek! De egyik pártot se támogatom!
2021. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

8as

Az én szubjektiv véleményem:

Szerintem Orbán Viktor nem alkalmas demokráciai miniszterelnöki rangra , ő vagy királynak lenne jó vagy diktátornak , ugyanis ő egy rossz diktátor.

2021. febr. 17. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!