Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem valódi...

A kormány miért nem valódi kérdéseket tett fel a konzultációban?

Figyelt kérdés

Őszintén vártam a konzultációt, azt hittem, hogy ha kicsit is vezetett kérdések lesznek, legalább véleményt mondhatnak az emberek, de ez a kérdőív egy egyetemi piackutatás órán is biztos bukás lenne.


Nem értem, hogy ilyen kérdőívet minek publikáltak, miért nem tettek fel igen/nem kérdéseket, amik a tényleges oltási, bezárási preferenciákat, intézkedések támogatását, oltások támogatását mérték fel?


Simán behazudhatták volna az eredményt ahelyett, hogy az eddigi minimális bizalmat is elveszik az emberektől azzal, hogy nemcsak az eredmény, hanem már maga a kérdőív is teljesen kamu.


2021. febr. 18. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mert neki nem az értelmes válaszokra és választókra van szüksége!
2021. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Mert így elmondhatják hogy "az emberek szavaztak erre".

Mivel kényszerítő kérdések vannak csak két rossz közül választhatsz de bármelyiket x-eled akkor rá fogják hogy azt akartad.

2021. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert így nem számonkérhetőek, ha nem az történik amire az emberek rányomnak. Olyan kétértelmű / értlemetlen benne mindenk kérdés, hogy utána ha piros ha zöld lesz mindkettőre mondhatják, hogy de hát ezt akarta a nép...
2021. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiváncsi lennék a lemorzsolódási arányra. Nekem minden ismerősöm abbahagyta a kitöltést, amikor egymásnak ellent mondó pontokat kellett volna elküldeni.
2021. febr. 18. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Lényegében teljesen mindegy ki mit tölt ki, a konzultáció lényege a pártszimpátia mérése. Abban sem vagyok biztos, hogy majd mikor közlik az eredményeket annak bármi köze lenne a valósághoz.
2021. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
72%
A konzultáció lényege, hogy ha bevezetik a sárga csillagot - bocsi védettségi igazolást -, akkor lehessen arra hivatkozni, hogy mi kértük. Mert ugye, teljesen mindegy, hogy azt válaszoltad fentebb, hogy ne legyen előnye az oltottaknak, ha utána azt kérdik, hogy gyakorlatilag az oltottak mehessenek rendezvényre, vagy senki soha? Ki lehet találni, a sok hülye melyiket fogja választani. Oltási könyv lesz, mint a kutyáknak és aki nem adatja be a kínai szutykot, az szépen otthon marad. Hát köszönöm, én kivárom amíg be tudom szerezni valahol a pfizert ha már muszáj és elköltözöm ebből az észak-korea imitátor szutyok országból.
2021. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdeklik a válaszok.
2021. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!