Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy fideszes ilyet nem szokott...

Egy fideszes ilyet nem szokott csinálni, vagy csak megszokásból, Pócs Jancsi is "vetít" ezerrel?

Figyelt kérdés

"A fideszes Pócs János elismerte, hogy hazudott, miután számonkérték őt a követői"


[link]



2021. febr. 18. 13:56
A kérdező szavazást indított:
Ilyet nem szokott, csak most szokik!
Csak megbotlott, mert göröngyös a NER útja
Csak ugratta a híveit, kell egy kis mozgás nekik is
Azt hitte hogy csak a fideszesekhez jutnak el a dumái
Aki nem tud hazudni, az annyit is ér!
más, leírom
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Légyszi ezt az alfahír nevű trágyadombot ne reklámozd, ha komoly embernek akarsz látszani, köszi!
2021. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pócs Jánost én azért nem kedvelem mert szegény embereket dolgoztatja a nagy melegekbe mindíg fillérekért..... és erre mondja hogy kenyeret ad nekik. - egy gyászapáti lakos.
2021. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Soros! Migráns! Soros! Balliberális álhír, a képviselőink sosem hazudnak lipsi!
2021. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1:

"Légyszi ezt az alfahír nevű trágyadombot ne reklámozd,"


Szó sincs róla!

Mint kommentelőt, engem onnan kitiltottak azért, mert egy jobbikosról leírtam, hogy a szeme sem áll jól a fickónak. Azóta a volt jobbikos fickó beigazolta az állításomat, de az alfahír azóta sem kért bocsánatot tőlem.

Ettől függetlenül még, igaz lehet amit írnak.

2021. febr. 18. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, mert megnyitni sem vagyok hajlandó. :( Ilyenbe még uzsonnát sem csomagolok.
2021. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!