Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók, mennyi a...

Ellenzéki szavazók, mennyi a nettó fizetésetek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 20:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%

#20

Amiről én beszélek, az az, hogy egy magyar ember fizikailag elmegy egy Magyarországon bejegyzett magyar munkahelyre dolgozni. Az informatika az más világ. A villamosmérnök példa is gondolom valamilyen informatikai feladat lehet, nem egy magyar cégnél magyarországi villamos berendezésekkel kapcsolatos mérnöki munka.


Én is ismerek srácot, aki fizikus, és már egyetem alatt milliókat keresett, mert nyugatra programozott. De ettől még azt kijelenteni, hogy Magyarországon a FIZIKUSI állások ennyit keresnek, nem volna igaz. Mert ő nem egy magyar fizikusi állásban dolgozott, hanem egy holland programozói állásban. Csak Magyarországon él, és fizikus a végzettsége.

2021. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Most akkor fizikus vagy programozó?
2021. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Fizikus végzettsége van, de programozásból áll a munkája. Szerintem egyértelmű volt amit írtam.
2021. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

És egy fizikus miért tudna programozni?


A kettő nagyon nem ugyanaz.

2021. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés? Azért tud programozni, mert megtanulta :DDD
2021. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!