Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentumnak ennyire rosszul...

A Momentumnak ennyire rosszul áll a szénája?

Figyelt kérdés

Nem tud saját jelöltet állítani, beéri Széll Bernadettel?


Vagy csak ez a módja a hölgy tapintatos eltakarítasanak?


Tuti bukó helyen indítják.



#momentum #Széll Betnadett
2021. febr. 19. 01:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Tekintve, hogy 2018-ban összefogás nélkül is majdnem nyert egyéniben Szél, így elég nevetséges a felvetésed. Pont azon politikusok között tartják számon, aki még hajlandó dolgozni.
2021. febr. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Mikor állt jól?
2021. febr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Remélem fog még rosszabbul is állni.
2021. febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Imádom az ilyen kérdéseket, ahol már a megfogalmazásban is rosszat mondanak a Momentumról, miközben teljes hülyeség a kérdés.


Szél kevesebb mint 300 szavazattal kapott ki, miközben a 3. helyezett jobbikos majdnem 6000-t kapott. A jobbik-szavazók 5%-ának kellett volna Széllre szavaznia, hogy ő nyerjen. Azt ugye senki nem gondolja, hogy az együttműködés keretein belül nem szavaz Szélre 5%-nyi jobbikos?


Szóval Pest 2. simán nyerhető. Egyébként a momentumos visszalépett Szél javára 2018-ban.

2021. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én nem figyeltem 2018-ban, hogy miként került a parlamentbe, bocs.


Attól függetlenül, ha párt volnék, a saját embereiket indítanám nem ipmortcikket.

Eddig három ilyennél tartanak, pedig szerintem annál nagyobb a tagságuk.

2021. febr. 19. 14:36
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Szél és Hadházy ismert és népszerű politikusok, láthatóak, sokat dolgoznak és nekem úgy tűnik, az amit képviselnek nem áll messze a Momentumtól.

Akkor miért ne indulnának a Momentum színeiben?


Kedves Kérdező! Te egyszerűen rosszat akarsz mondani a Momentumról, ennyi a célod (van sapka - nincs sapka).


Hát most ez nem jött össze.

2021. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

"Attól függetlenül, ha párt volnék, a saját embereiket indítanám nem ipmortcikket."

Tehát, ha te párt volnál, akkor idióta döntéseket hoznál. Jó tudni.


Ha egy politikus vállalható egy párt számára, akkor nyugodtan támogathatja. Normális esetben ezt hívják demokráciának, hogy képes vagy akár mással együttműködni.

2021. febr. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint saját épkézláb emberük nincs. Elég végignézi rajtuk.
2021. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8: nem, ez nem igaz.

Vagy ha Hadházy belépne a momentumba, akkor megnyugodnál?


A "végignézés" nem politikai kategória: ha valamivel nem értesz egyet, amit egy párt képvisel, akkor normális ember érvel, rámutat, hogy miért hibás, amit ők mondanak.

A szellemileg nem túl magas szinten levők meg "végignéznek".

2021. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem "végignézés" nélkül elég ahogy inkább a románok mellett kardoskodtak a magyarokkal szemben, de még lehet példát hozni mi az ami taszító bennük.
2021. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!