Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentumnak ennyire rosszul...

A Momentumnak ennyire rosszul áll a szénája?

Figyelt kérdés

Nem tud saját jelöltet állítani, beéri Széll Bernadettel?


Vagy csak ez a módja a hölgy tapintatos eltakarítasanak?


Tuti bukó helyen indítják.



#momentum #Széll Betnadett
2021. febr. 19. 01:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Mit segített az az MSZP-n, hogy Karácsonyt tették a listájuk élére. (Aki erre azt mondta, hogy jó pár unicum kellett, ahhoz is, hogy leüljön velük tárgyalni)


Ott állnak a parlamenti kiesés szélén. Már csak 4-5 székért kuncsorognaj Gyurcsánynál.


Nem "együttműködés", hogy leigazolnunk egy "sztár"- játékost. Az a foci nevű giga üzlet (400 milliárd euró/ év) világa, mi köze annak a demokráciához?

2021. febr. 20. 13:42
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért picit más:

- a Momentum Hadházy nélkül is a DK mellett (picit mögötte, picit előtte) a legnépszerűbb ellenzéki párt

- egy csomó jelöltet bemutattak már, szóval vannak jelöltjeik

- nyilván Hadházy akarja folytatni a parlamentben (és aki ellenzéki azok szerint meg is érdemli), de csak úgy tud jelölt lenni, ha valamelyik párt jelöltje lesz (az előválasztás miatt) - vajon mit kellett volna tennie? a mszp-hez állni? vagy mit kellett volna Momentumnak tennie: itt egy pasi, aki pörög ezerrel, ismert, nagyjából megegyeznek az elvek, utasítsuk vissza, hogy a kedves Kérdező meg legyen elégedve?

- attól hogy az MSZP nem profitált Karácsony népszerűségéből, attól még a Momentum profitálhat Hadházyéból

- honnan veszed hogy Gyurcsánynál kuncorog az MSZP?

- és nem most igazolták le, hanem már tavaly be lett jelentve a szoros együttműködésük: HÁ-nak nincs pártja, csapata, a Momentumnak nincs parlamenti képviselője: win-win.

2021. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12, épp ez az! A Momentumnak nincs parlamenti képviselője, ez az első alkalom, hogy szerezhetne.

De meg se próbálja.

Én nem nagyon hallottam más jelöltjükről, de lehet, csak nem figyeltem eléggé.


Hadházinak meg nem az előválasztás miatt nincs pártja, hanem nem is tudom miért. De listán került be, most is csak listán van esélye.


Az MSZP-t meg hagyjuk is.

Még az se biztos, hogy odáig kitartanak, de ha mégis, önerőből már semmit nem érnek el.

2021. febr. 20. 18:27
 14/16 anonim ***** válasza:

Miért ne próbálná meg? Többet már bejelentettek, ezt onnan is tudom, hogy azt is, aki az én lakóhelyemen lesz.

Valószínűleg nem figyelted.

Félreértettél: előválasztáson csak az indulhat, akit valamelyik párt "bevállal", azért kell HÁ-nak egy párt, mely támogatja.

Bárki is lesz a zuglói jelölt, jó esélyei lesznek majd, Bp-n a fidesz egyre gyengül.

2021. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14, ezt az előválasztásos korlátozást nem ismertem.

Köszönöm!

2021. febr. 21. 10:27
 16/16 anonim ***** válasza:

"Nem "együttműködés", hogy leigazolnunk egy "sztár"- játékost."

Ha akkora nagy sztár, akkor miért nem kapkodtak utána mások? Az már eléggé kiderült a 2019-as választáson, hogy 1-1 nagy névvel nem lehet megvenni a szavazókat, mert az mszp is azt próbálta, amikor 3. helyre tette Jávor Benedeket.

Vagyis önmagában nem elég a választóknak, hogy legyen egy elfogadott név, az is kell, hogy legyen egy elfogadott párt.

2021. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!