Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, megvagytok nyugodva?

Fideszesek, megvagytok nyugodva?

Figyelt kérdés

"Mindannyian Müller Cecília kezében vagyunk.


Az országos tisztifőorvostól azt a választ kapta a folyamatról, hogy "jól halad".

A rádióműsorban Orbán Viktor kiemelte ugyanakkor, hogy "egy nagyon veszélyes pillanatban vagyunk", meredeken emelkednek a koronavírus-járvány számai, a tendencia különösen rossz.


Forrás: [link]



2021. febr. 19. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Hát NEM!
2021. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Eddig is nyugodt voltam.
2021. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Akkor is dolgozni kell..

Tök mindegy mivan..

Ha összedőlne a melóhely akkor meg azért kellene dolgozni,,,mert a romokat kellene eltakarítani..

Úgyseusszuk meg...

2021. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Mindig is nyugodt voltam. Teszem a dolgom, vigyázok a csaldomra és magamra, erősítem az immunrendszeremet nem csak most, hanem mindig normális étkezéssel, sporttal és étrendkiegészítőkkel. Innentől meg Isten kezében a döntés, hogy mi lesz velem.
2021. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Kurucinfó mint forrás,az igen,már majdnem 444.
2021. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

Eddig sem hisztiztem. Tudomásul veszem, hogy ez a helyzet. Szerintem ez a legjobb, amit tehetünk. Az oltást ki szereti? Senki! De az még elég abszurd, hogy akik most rögtön nyitást akarnak, azok bezzeg oltást semmi esetre sem. Van ebben valami abszurd báj.

Akik a környezetemben hisztiznek, és ilyen abszurd módon gondolkodnak, na azok pontosan a nem Fideszesek!! Úgyhogy inkább őket kérdezd.

2021. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Gondolom, akik itt nagyon megvannak elégedve, azok Cecillia asszony mondatát zártak a szívükbe elsőnek:

"Az országos tisztifőorvostól azt a választ kapta a folyamatról, hogy "jól halad"."


Orbán pedig a kiegészítette, hogy a hívei is értsék:

"...egy nagyon veszélyes pillanatban vagyunk", meredeken emelkednek a koronavírus-járvány számai, a tendencia különösen rossz."

2021. febr. 19. 11:48
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező!

A vírust nem Müller Cecília irányítja, és nem Orbán Viktor. Pont úgy csinálsz, mintha a vírus csak nálunk létezne, és ezért is az "óóbán" a hibás, "mer ilyen országba élünk". Minden ország szarban van. Kib@szott nagy szarban. Mindenhol válság van, minden hol a fejüket vakargatják. Ha minden menne a normál kerékvágásban, emberek sokasága hullana el (még így is nagyon sokan haltak meg), ha meg mindent bezárunk, akkor tönkremegy a gazdaság (nem mintha most fénykorát élné). Egy ilyen sakk-matt helyzetben valahol a kettő között próbálkozunk egyensúlyozni, több-kevesebb sikerrel. Egyetlen nép sem várhatja el a saját kormányától egy ilyen helyzetben, hogy minden a legnagyobb rendben menjen. Ez most egy olyan helyzet, ahol azt kell keressük, hogy melyik a legkisebb rossz. Jobb lenne ezt szem előtt tartani, és nem egymásra mutogatni.

2021. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
8# totálisan igazad van!👍
2021. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8-as, 9-es!


Ti nem nagyon értettétek a kérdés lényegét, de nembaj!

Addig vagytok jó fideszesek, amig ilyenek vagytok.

2021. febr. 19. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!