Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, megvagytok nyugodva?

Fideszesek, megvagytok nyugodva?

Figyelt kérdés

"Mindannyian Müller Cecília kezében vagyunk.


Az országos tisztifőorvostól azt a választ kapta a folyamatról, hogy "jól halad".

A rádióműsorban Orbán Viktor kiemelte ugyanakkor, hogy "egy nagyon veszélyes pillanatban vagyunk", meredeken emelkednek a koronavírus-járvány számai, a tendencia különösen rossz.


Forrás: [link]



2021. febr. 19. 11:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben értem a kérdésed lényegét, ezért írtam azt, amit írtam.
2021. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán hogy lehet komolyan venni egy olyan ember kérdését, aki kurucinfót olvas? :D
2021. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12-es!


Egy öreg báratom mondta: Hallgasd meg mindenki véleményér, hogy eldönthesd melyik mond igazat.

Neked miért nincs erre igényed?

2021. febr. 19. 18:18
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem vagyok kíváncsi egy olyan szellemileg leépült csapat véleményére, mint a kurucinfó.
2021. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14-es!


Igen, már én is észrevettem, hogy a fideszhez húz, de nem akartam, hinni a szememnek.

2021. febr. 19. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!