Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én nem akarom beoltatni...

Ha én nem akarom beoltatni magam, lesz bármi hátrányom miatta?

Figyelt kérdés
A családból egyedül a 65 év feletti nagyszüleim jelentkeztek oltásra, mindenki más ellenzi, mert nem krónikusak.

2021. febr. 19. 12:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Egészséges,ember minek oltatja magát .
2021. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Elképzelhető hogy egy ideig nem tölthetsz be bizonyos munkaköröket, nem juthatsz be bizonyos helyekre, nem utazhatsz bizonyos országokba.
2021. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Nagy dolog....Majd megunják a hisztit
2021. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%
Lesz egy bizonyos oltási könyv, amibe fel lesz jegyezve, hogy be vagy-e oltva. Én azt hallottam, hogy ezt mindenhol el fogják kérni, pl.: utazásnál, tehát enélkül külföldre se mehetsz, semmilyen rendezvényre nem engednek be. De lehet, hogy ez nem így lesz, mondom, hogy csak hallottam.
2021. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%

Az előző hozzászóló Al egyetértek.

Kiegésziteném.


Az a bizonyos munkakör leginkább az egészségügyet érinti, máshol csak különösen gané vezetőség esetén.


A bizonyos helyek azok lesznek ahol a tulajdonos úgy dönt. Na ebből így nem tudom mennyi lesz de itt vidéken sokszor most is sutyiban nyitva vannak dolgok nem hiszem hogy az oltást nagyon figyelnék majd.


A bizonyos országok az igaz, ott minden ország eldönti majd, de vannak akik már most jelezték hogy nem érdekli őket h ki oltotta be magát. A konzuli szolgálat honlapján gondolom le lesz írva minden országnál hogy náluk mi van.



Ezen felül semmi.

2021. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Bocs a kettesel érték egyet.
2021. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
#4 és szerinted a falusi kiskocsmában meg étteremben majd ezzel fognak szórakozni?
2021. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
27%

"Egészséges,ember minek oltatja magát ."

Társadalmi szolidaritásnak hívjak.

2021. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Persze!Hogyne....
2021. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Fasza, tehat a krónikusak miatt az egészséges fiatalok szenvedjenek... :(
2021. febr. 19. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!