Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy ma Magyarors...

Miért van az hogy ma Magyarországon az átlagos arcú,semilyen személyiségű politikusoknak nagyobb rajongótábora van mint a karakteres,karizmatikus politikusoknak?

Figyelt kérdés

Ott van karácsony Gergely aki úgy néz ki mint egy sima városi irodista,semmi személyisége nincs,csak siránkozni tud hogy nincs della.


Aztán ott van jakab péter aki annyira semmilyen kinézetű hogy hozzá képest a kari geri egy bruce willis,személyisége neki sincs sok de legalább néha produkálja magát.


És az egyikük budapest főpolgármestere a másikuk pedig az egyik legkedveltebb baloldali politikus.


Az erős nő,Dúró dóra vagy az igazi független politikus Schiffer András pedig szinte semmilyen rajongásban nem részesül.



Miért van az hogy régen az emberek az erős megjelenésű, karizmatikus embereket követték,most pedig a kicsit sem megnyerő tucatpolitikusokat?



2021. febr. 19. 22:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Én Orbán Viktor rajongója vagyok!
2021. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

Dúró és Schiffer emberileg nem felvállalhatók!

Engem különben Rogán, Németh Sz. és Orbán, valamint Semjén taszít a legjobban! Jobb helyre be sem engedném őket!

2021. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Ilyenekre van "igény".
2021. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
2-es, Schiffer emberileg miért nem vállalható fel?
2021. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%

Schiffert miért is kéne követni???


Ő egy sunyi megélhetési szélkakas..

2021. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az a kedvencem a magyar politikában, hogy minden férfi politikusnak, de még női politikusoknak is olyan szar fogsora van, hogy az valami elképesztő. Ádernek, de Gregoryról is láttam oldalsó tátott szájú képet, aztán annak megvan a szívószálhelye. Jó, a mezei embernek nincs pénze fogorvosra, de nehogy már a milliós fizetésből ne teljen! Vagy gyűjtsünk nekik fogászatra?

Vagy az öltözködés. Az öltöny úgy áll rajtuk, mint tehénen a gatya.

2021. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Schiffer egy pszeudo-fideszes nárcisztikus majom.
2021. febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
32%

"Schiffert miért is kéne követni???


Ő egy sunyi megélhetési szélkakas.."


Szerencse, hogy Jakab pl., vagy más nem az. Főleg a qrcsányék vállalhatóak fel csak igazán! 🤣

2021. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%

Schiffernek szabad útja lett volna az alkotmánybíróságba, illetve párton belül is maradhatott volna, de ehelyett inkább a civil hivatását választotta.

Aki "megélhetési szélkakas" jelzőket aggat rá, az nem tudja, hogy kiről beszél.

2021. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%
Hát ebből kiindulva,bár annyira nem vagyok, voltam Schiffer-párti, de ő jobb példa a gerincességre, mint pl. a bugris Jakab. Persze a jakab-rajongó prolik körében menő mindenkire rásütni micsoda szélkakas.
2021. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!