Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor lesz vége a járványnak...

Akkor lesz vége a járványnak amikor a Fideszes és ellenzéki politikusok azt mondják hogy vége van?

Figyelt kérdés

Ebben egyetértenek hogy a korlátozásoknak nem lehet vége amig a járvány kitart.

De konkrét megfogalmazást nem láttam hogy mi számít járvány helyzet végének.

Bár halál komolyan nem értem hogy miben más ez mint az influenza szezon.



2021. febr. 20. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Járvány vége: amikor már egy fertőzött sincs (soha), vagy megelégeli a nép a rettegtetést.
2021. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Semmiben sem más.


Egy lufi, ami hamarosan kidurran.


Remélem minél nagyobbat fog szólni.

2021. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ahogy én látom mindig hosszabitva lesz +1hónappal a járvány vészhelyzet,a legrosszabb az hogy csak a korlátozásokat érzem már lassan egy éve, de a rendkivül veszélyes vírust nagyitóval kell keresni.
2021. febr. 20. 15:27
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

#2 vagyok:


A választásokig mindenképpen ki fog tartani.

2021. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Nekem azert meg mindig fura belegondolni, hogy naponta meghal 100 ember. Minden nap!


100 ember annyi, mint harom komplett osztaly egy iskolaban. Naponta meghal 3 osztalynyi ember. Minden nap.


Nem semmi!?

2021. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
61%
Orbi pár hete azt nyilatkozta hogy ősztől mindenképp "kampányolni" kell már, és nem tudom mi volt már a szövegkörnyezet, de úgy tűnt hogy addig tart majd a vírus. 🤡 Igazabol hülye lenne fenntartani választások előtt ezeket a korlátozásokat, bár már nem hiszem hogy sok múlna rajta.
2021. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
#5 eddig is naponta 3-400 ember halt meg Magyarországon, évente 100000 körül. Igazából azért furcsa ez, mert eddig nem mondták be, hogy meghalt ma is 150 ember rákban, meg 50 autóbalesetben pl. Most ez nagyon jó érzelmi manipuláció a hatalomnak folyamatosan a számokkal ijesztegetni, főleg, hogy itthon mindenki covid halott, aki valaha pozitív tesztes volt és utána bármikor elhunyt. Szóval fenntartásokkal kell ezt kezelni azért.
2021. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5-ös

A korona előtt is haltak meg 100-an, influenza szezon alatt.

Ne nézdd meg a rákban vagy érrendszeri betegségben elhunytakatt, rosszul leszel, annyi pusztul el Magyarországon évente hogy borzalmas szám!

2021. febr. 20. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Mostanában Szlovákia is így gondolja szerintetek.
2021. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor az ő főnökeik azt mondják, hogy vége.
2021. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!