Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kötelező még mindig a...

Miért kötelező még mindig a szájmaszk, amikor nem állította meg a covid következő hullámának berobbanását? Mikor lesz már maszkledobás?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 19:23
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nekem hidegben mindig törölgetni kell az orromat kb 10 fok alatt ez így van. És a maszkban is kellene mert nem lehet felszipogni..., ez simán a hideg miatt van, mint a vízcseppek olyan. Kb percenként néha 5 percenként kell törölgetni, pedig semmi bajom nem vagyok se náthás se semmi amint melegbe kerülök egyszer sem kell zsebkendő. Most akkor ezt hogy lehet összehozni a maszkkal?
2021. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

39


Nem azt mondom van amikor jogosan törlik a kommentemet de a legtöbbször jogtalanul.Sajnos az érvelési hiány miatt a jelentgetest választják egyesek

2021. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 krwkco ***** válasza:

#41 orrfújás


Én az utcán olyan sapkát szoktam hordani, ami eltakarja a fülemet. Emiatt ha az egyik oldalon kiakasztom az FFP2-es maszk zsinórját, nem esik le, ott lebeg az arcom mellett. A belseje semmihez nem ér hozzá.


Akkor is ki tudom fújni az orromat, ha táska van nálam, mert az egészhez csak egy kézre van szükség.


Ha nincs szél, talán sapka nélkül is működik a dolog.

2021. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

"Hazánkban évente jelenleg 16 ezer ember veszíti életét légszennyezettség okozta valamilyen betegségben, és sajnos elmondható, hogy ez a szám várhatóan csak növekedni fog. Szív- és érrendszeri betegségek, magas vérnyomás, fejfájás, nehézlégzés, hányinger, idegrendszeri tünetek, szemirritáció, tüdőt és légutakat érintő problémák, fájó mellkas, asztma, rák, krónikus betegségek felerősödése – hogy csak néhányat említsünk."


Amúgy izé, ez is elég magas halálozási adat, légszennyezés oldalon olvastam. Bár lehet ebben már a covid benne van mert eleve a légszennyezés veszélyeztetetté teheti a covidosokat is.

2021. febr. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Tényleg ki kellene szűrni a füstokádó kéményeket. Tegnap meg ma 3-at azonosítottam be délután kb 6-kor, akik valszeg vizes fával szeméttel fűtöttek, akik miatt több utcányi terület tűrhetetlenné vált. Volt olyan is néhány ami gondolom száraz fával ment mert annál szépen felfelé szállt a füst.
2021. febr. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

46


Jó volt olvasni a kommentedet :D Kaptál is egy zöld pipát :D

2021. márc. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!