Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gáborról mi a véleményete...

Vona Gáborról mi a véleményetek? Ha nem szeretitek, miért nem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Semleges. Egy bukott politikusról, aki semmit nem tudott hozzááadni az országhoz, aligha van véleményem. Mára csak egy közember, aki pár Ft-ért bárhol szerepel.
2021. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Már nem is emlékszik rá senki
2021. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem sok olyan politikus van akinek van gerince. Schiffer és Vona közéjük tartozik. Egyikük sem politizál
2021. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 Igaz, és elgondolkodtató...
2021. febr. 20. 21:44
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Mert a Jobbikból egy bal likot csinált.
2021. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Vonában sok minden van, csak gerinc nincs. Felhúzatta magát a Parlamentig olyan emberekkel, akik bíztak benne, aztán szemközt köpte őket. Szerencsére ki is csinálódott, ez vár Jakabra is. Vona amúgy rosszabb, mert Jakab már egy eleve politikailag transznemű pártot vett át, ami azt sem tudta, hogy fiú vagy lány és ez egyedül Vonának köszönhető. Most meg teszi a fejét Ostváth meg ilyen emberek műsoraiban, hogy ő sosem volt, aki. Dehogynem. Aki eredeti jobbikos, találkozott vele jópár jobbikos buliban, rendezvényen. Ő még mindig az, aki gázkamrába küldené azt, akivel jópofizik és próbálja neki elmagyarázni, hogy ő mennyivel másabb ember. És mindig az marad. Nem kisfiúról beszélünk, hanem egy középkorú emberről, aki azt hitte, így majd közel kerül a forró leveshez, most meg haknizik fillérekért. Így járt. Karma.
2021. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Mondja ezt az Orbán fan. Az Orbán aki amúgy soros ösztöndíjas harcos liberális volt és most soros és liberálisok ellen küzd 😇

Hol van ennek gerince?

Vona már 2010 előtt Orbánt és Gyurcsányt szapulta és Vona 2021-ben is Orbánt és Gyurcsányt szapulja. Mondom nem sok olyan politikus van akinek van gerince.

2021. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok Orbán fan. Jobbikos voltam, 17 éves koromtól nekik plakátoltam, standoltam, szórólapoztam fagyban és 40 fokban, ott voltam minden rendezvényen, párttag voltam IT-ben és "rendesben" is, Vonát személyesen ismerem. Ő az, aki 2010-ben volt, csak pont hogy a gerince elveszett.

Én akkorát csalódtam, hogy soha nem szavazok senkire.

2021. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Ja és a többi engem érintő vádat nem olvasom el, csak jobban tudom, hogy ki vagyok, mint te. Hagyjuk ezeket az unalmas és meddő köröket. :) Sokak bizalma elveszett emiatt az ember miatt örökre.
2021. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

De mi miatt csalódtál benne? Ezt magyarázza már meg valaki.

Megmaradt jobboldalinak alatta a Jobbik. Attól még, hogy szélsőjobbról simán jobbos lett, az még mindig bőven a jobboldal.

Nem fogott össze soha sem Orbánnal, sem Gyurcsánnyal, pont ahogy mindig is mondta.

A múltját sem tagadta meg, ahogy mondta a múltkor: "sok mindent szégyellek, de semmit se bánok"

Nem igazán értem, hogy mikor és hogy vesztette el a gerincét.

2021. febr. 20. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!