Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt, hogy csak a...

Miért hiszik azt, hogy csak a nyugdíjasok kapnak oltásigazolványt?

Figyelt kérdés

Húsvétra sorra kerülnek a regisztrált fiatalok is az oltásban. Ha nem regisztrálsz, akkor mondjuk hiába várod a sült galambot a szádba.

Így egyre többeknek lesz lehetséges a nyitás és létesítményekbe járás is.


2021. febr. 21. 14:58
 1/8 Molyember ***** válasza:
76%
Készült Magyarország kormánya megbízásából.
2021. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kik hiszik azt, hogy csak a nyugdíjasok kapnak oltásigazolványt?
2021. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező ezt te tényleg elhiszed? Ez ugyanaz a hitegetés, mint a korlátozások feloldásánál, hogy na majd következő hónapban. Aztán ott meg kiderül, hogy sorosmigránssorosgyúrcsánnylipsik miatt nem sikerül következő hónapra sem, na de majd az után!
2021. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nem tudom kitől hallottad ezt, de nem hiszik ezt az emberek - általában. Talán van ilyen aki ezt hiszi.

Most amilyen gyorsan érkezik a vakcina azt be is adják az embereknek, mert még nem fogyott el az aki a kockázati csoportokba tartozik meg aki regisztrált. Utána lesz megint egy kis szünet, amíg rájönnek az emberek hogy hol és mikor juthatnak az oltáshoz. Nekem is van kollégám aki akarja a védőoltást de szándékosan nem regisztrált, mert fél minden ilyen adatmegadástól, listától.

Amint az első 1 millió embernél tartunk + még lesznek akik nemrég átestek rajta, tehát védettek, ez is pár százezer, akkor majd megindul az igazolások kiadása is és ezzel párhuzamosan meg fognak jelenni olyanok is akik majd ehhez kötnek bizonyos dolgokat. Az elsők a munkahelyek lesznek, utánuk majd a vendéglátás. Ez fogja majd beindítani azt, hogy a fiatalabbak is kérjék a védőoltást, mert látják már majd az értelmét, hogy aki védettnek számít az mondjuk mehet kocsmázni vagy moziba.

2021. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Engem beoltottak, de nem kaptam oltásigazolványt. Nem kell mindent elhinni.
2021. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Mert még nem lehet igényelni és ha majd lehet, akkor sem biztos hogy automatikusan adják is az oltással.
2021. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van oltási könyvem, akár bele is írhatták volna, de nem is vittem, nem is kérték.
2021. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Mert nem szükséges hogy vidd. de ha vitted volna és kéred, akkor beleírták volna.
2021. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!